Къде спите, когато...

  • 4 384
  • 96
  •   1
Отговори

Анкета

Къде спите, когато половинката ви я няма и цялото легло е за вас

Опции:

  • София
  • Мнения: 3 249
Ами ей те туй ми е въпросът: от коя страна на спалнята спите, когато половинката ви е в командировка или на купон и леглото е изцяло ваше. Laughing

Хей на - замина моичкият и аз вместо да легна по диагонал с широко разперени ръце и крака или още по-добре: да викна някоя баба при дребосъчето и да забегна и аз по живот, седя у форумО и пускам тъпи теми. Crazy

Вие сте.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Деля спалнята с детето Blush

# 2
  • Мнения: 73
По-добре е да забегнеш а дали ще спиш е друга тема Mr. Green

# 3
  • Мнения: 799
Обикновено на бара  в някоя дискотека Mr. Green
Или в някоя денонощна шкембеджийница след дискотеката  hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
По-добре е да забегнеш а дали ще спиш е друга тема Mr. Green

Късно е, булка, за китка - така викаше майка ми, не знам коя е булката и каква е китката. Ще рече, че вече е късно да забягвам, рано да заспивам, а ако още малко се помотам, детето ще стане и въпросът с деленето на спалнята ще остане в историята Whistling

# 5
  • Мнения: 6 991
Ним, сигурно ще умреш от смях, обаче и мен ме тресе тая дилема в момента. По принцип сравнително отскоро си използваме цялото легло, до преди месец се гъчкахме и гушкахме на едната половина. Та сега се чудя, чудя Shocked дали на моята си нова половина или на онази, на която спяхме двамата (и вече негова половина)...
Въпросът за по средата не стои, има някакъв ръб.

# 6
  • Мнения: 73
Аааа за късно за забягване не е точно на време е

# 7
  • Мнения: 1 270
не знам защо, но винаги от външната - неговата страна  newsm78

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
Първа опция Peace

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
От моята страна- тя си ми е по-удобна.

# 10
  • Мнения: 6 991
Реших, паркирам се от неговата страна.
Айде лека нощ.  Crazy

# 11
  • Мнения: 803
Ами...зависи. Когато отсъства за няколко дни аз спя по средата, окупирала и неговата възглавница (гушкам я). Когато се изнизва сутрин по-рано от мен, се примъквам на неговата половина, обичам да усещам аромата му. Blush

# 12
  • Мнения: 7 723
Мойта опция я няма... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 4 585


И мойта я няма- по средата, с разперени ръце и събрани крака.

# 14
  • Мнения: 5 940
От моята си, нареждам и неговата възглавница. Най-често не мога да заспя. Взимам бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт