какъв бейбифон да си взема ?

  • 788
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
моля ви помагайте за марка бейбифон  Praynig

# 1
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
И аз се записвам да следя темата  Rolling Eyes
Вчера в Пигис ми демонстрираха Philips - Avent (215 лв)  и Lindam (165 лв.), за да ми докажат, че Lindam е с по-чист звук и по-силен, но като не знам нищо за тази марка.......... Иначе Филипса е дект - сам избира каналите и пише че е с обхват 300 м, а Линдам е с два канала - ръчно избиращи се и пише с обхват 200 м.

В голяма чуденка съм и аз......

Дано някоя мама изкаже мнение.  Hug

# 2
  • Мнения: 105
Всичко друго, но не и Бертони - с него чувам всички бебета в блока #Cussing out (имам в превид, че лови и други сигнали)

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашият е Филипс - от 2005год го имам, не е мръднал, най-простия модел, тогава струваше 120лв. Хваща от 1-вия до 4 етаж на къщата, много съм доволна Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 814
Ние сме с Чико-доволна съм Peace

# 5
  • Мнения: 622
Имам този модел на Филипс
Какъвто и модел на Филипс да си вземеш няма да сбъркаш Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 658
ние сме с TOMY и съм много доволна, с 4 канала, голям обхват, много добре се чува, свети в тъмното и има копче за родителя, ако искаш да говориш нещо на детето от твоята стая. Миналата година струваше към 150-160 лв.

# 7
  • Мнения: 5 255
Две слушалки Панасоник DECT вършат същата работа  Peace.

# 8
  • Мнения: 829
Имаме Филипс и Чиполино и разликата е осезаема, както в цената, така и в качеството! Ако можеш да си позволиш Филипс, това е дорият избор за мен  Peace

# 9
  • Мнения: 165
тези на филипс и авент ли?

# 10
  • Мнения: 829
тези на филипс и авент ли?
Криси, ако към мен е въпросът, да, Филипс например си заслужава, защото може да е двойно по-скъп от Чиполино, Бертони и пр., но и качеството му е поне два пъти по-добро.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт