Тийнейджърите IX

  • 20 011
  • 353
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 724
Честита ви календарна пролет  bouquet
 http://www.bulcards.com/resources/cards/seasons/spring/spng012.jpg
 

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодарности, Ellypr, за новата темичка   bouquet

А защо днес честитите първа пролет, не е ли на 22-ри?

# 3
  • Мнения: 901
Днес май дойде астрономическата пролет, а пък календарната и на 22.03.
Не че в София си личи много.
Да ви е пролетно в душите  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 4 076
yav4e_mrav4e ,в къщи също има купища плодове и зеленчуци,пак с такива похвални намерения за повече витамини,но ако аз не направя  салатите,децата просто няма да хапнат.Виж,ако е шоколад или торта,сами ще се справят,но за плодовете им е все тая дали ще ядат.Опитах се да се разбунтувам,без резултат,и сега кротко беля и режа.Предпочитам да загубя няколко минути,но те да си получават плодовете.Хич не му обръщай внимание на изисканите фасони,прави салатите и приеми,че докато е при тебе,ще е така Wink!

# 5
  • БГ
  • Мнения: 351
Да се включа и аз в темата с оплакване.
Моята госпожица от неделя я боли кръста ниско долу , исках да я водя на лекар, тя не иска, за най малкото нещо съм я мъкнела по доктори и какво щял да и каже нищо т.н. За днес и бях взела час и сега като и се обаждам ми казва, че и било минало Whistling
Освен от ходенето с гол кръст някой да има идея какво може да е.

# 6
  • София
  • Мнения: 346
Понякога ми става мъчно за децата ни. Като си спомня ваканциите на село и какво удоволствие беше да си извадиш репичка или морковче , да ги поизмиеш  Laughing и захрупаш. Или да виснеш на някои клон и да хапваш череши и да плюеш костилки на воля (само да не ме захапе някой, че не е културно Simple Smile ) И моите калпазани също хапват плодове само ако са измити и нарязани, с изключение на бананите. Жалка картинка !

# 7
... Хич не му обръщай внимание на изисканите фасони,прави салатите и приеми,че докато е при тебе,ще е така Wink!
А когато вече не е при тебе и прави изискани фасони на друга, която не е длъжна да ги търпи, ще казват (с основание), че не си си свършила работата.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 762
^*^* , какво ти пука какво ще каже, нали ти вече не режеш  Joy Пък и повярвай ми, растат еманципирани момичета, много бързо ще научат и твоят и моят син да си белят и да режат сами  Wink Истината е, че около мен нито едно говедце не си реже само плодовете или салатата  Peace Малеееееееееееее, откога не съм му нарязала ябълчица на моя  Embarassed Ако не забравя, ще е тая вечер  Laughing

# 9
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
да се включа и аз към мамите с беленето и рязането на плодове  ooooh! С тонове може да изяде ...
А за ученето сте прави - после те ще глезят  жена си , така , както ние тях  Laughing
Моятат тактика да не си вдигам поне външно нервите е успешна  Peace - обаче вчера тийна ми вика " Мам' , вече не си интересна  Laughing - не викаш , не мърмориш , само казваш и излизаш от стаята . няма на кого аз да викам  Wink "
да видим до кога - и аз като Алекс не смея да викам дявола ...
Вчера в  училище са гледали филм за хероина и после са имали беседа . Прибра се  Sick  - ужасил се е от реалистичните кадри на зависимите . Аз не че не преставам да говоря за това , но друго си е сам да го види ...

# 10
  • София
  • Мнения: 900
Привет смели мами  Hug Hug Hug

Изгубих нишката, поради неизвинени отсъствия  Wink
но смятам да наваксам  Peace

Благодарение на вас и на коментарите тук
дъщеря ми заминава за САЩ, за месец  newsm44 newsm44 newsm44
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Стана съвсем случайно,
инициирано от интереса към езиковите курсове, коментирани тук!

Не смея да се хваля, но маминото момиче, май помъдрява вече  Praynig Wink

Разтъжих се за вас и кацнах  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТА НИ АСТРОНОМИЧЕСКА ПРОЛЕТ!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 274
Мина, сподели подробности, моля те, ако е организирано пътуването!!! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 900
Мина, сподели подробности, моля те, ако е организирано пътуването!!! Hug


Мравче, частно пътуване е.
Консултирах се с братовчедка ми,
която е много информирана и е омъжена за американец.
След 30 минути ни отправи покана за месечно гости  Shocked
Дори малко се притесних, да не го е приела като намек  Embarassed

Учудващото е, че щерката взе три годишна, многократна виза  #Crazy
Е сега вече ми се подпали чергата  ooooh! ooooh! ooooh!

Подметна ми и една идея за швейцарски колеж,
както и много други идеи.
Ще ги споделя с вас, когато разбера подробности  Hug Hug Hug

п.с.
Мравче, как се представихте на предварителните?!
Хайде много мина - мъъъъничко остана  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 274
Ох, бързо разузнавай, Мина за швейцарския колеж Simple SmileHug
За кои предварителни ме питаш, скъпа?  Laughing
Ние ходихме на: 1. би-лингуъл състезание (немски-английски) - 1-вото в България - резултат - класиране на 2-ри кръг
                            2. олимпиада по математика - класиране за 2-ри кръг
                            3. олимпиада по немски - класиране на общински кръг, а на предния кръг 1-во място:))
Похвалих ви се  Embarassed както казваше една мама "сладко, сладко"  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 4 867
Мина, ще видиш ти като ти се опразни къщата! Безкрайно дълъг ще ти се стори този месец, а детето след това - невероятно пораснало.
А с тая тригодишна виза направо не ми се мисли какви ще ги мислиш  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт