За Boconcept

  • 2 945
  • 22
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте Simple Smile Предтои ни да се обзавеждаме и ме интересуват мнения за Boconcept. Разглеждах сайта им и много неща ми допаднаха. Качествени ли са? Какъв ценови клас са? Има ли доволни,недоволни от мебелите? Изобщо има ли смисъл да ходим да ги гледаме?

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
В момента има разпродажба в БоКонцепт. Наблизо са ми, та ги преслушвам като ми дойде музата. Ценовият клас за мен е доста висок. Все пак имат страхотни дивани, аксесоари и обзавеждане за дневна най-вече.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мерси Hug и аз видях в едно списание,че имат -20% off и се присетих. Утре ще ходим до София и ще ги преслушам. С коя фирма можеш да сравниш горе-долу цените?

# 3
  • Мнения: 3 575
Цените им ги има в сайта в евро, тук са същите.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Цените им ги има в сайта в евро, тук са същите.

Явно съм много задрямала ooooh! Колко пъти го гледах тоя сайт,ама цени не видях Thinking
можеш ли да пуснеш линк?

# 5
  • Мнения: 3 575
Ми... ако гледаш БГ сайта няма да Simple Smile
http://www.boconcept.de или какъвто друг език си избереш...

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Nadia, благодаря Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз ги харесвам. Не мога обаче да споделя лично мнение, защото нямам такива вкъщи. Винаги има смисъл да отдете да разгледате Peace

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Днес ходихме да поразгледаме и останахме доста доволни. Ходихме и  в други магазини,но цените ми се сториха космически в тях и то за неща,които не бяха кой знае какво. А най-хубавото на тези е ,че могат да се избират модули за диваните,различни крака и подлакътници т.е могат да изглеждат както му се иска и му върши работа.
П.П Забравих да кажа,че цените тук са 15-20 % по високи отколкото в сайта. Но понеже не разбирам немски ,да не би да са без ДДС newsm78

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 20:56 от nadi_mishi

# 9
  • Мнения: 7 605
И аz се бях интересувала от тях и бях пуснала тема в 4ужбинския подфорум, и там една мама от САЩ каzа, 4е там ги имат zа по добра ИКЕА  Thinking  ...и това ме хвърли в раzмисъл. Пък и дивани zа 7.000?, а доставката се плаЩа отделно  Twisted Evil ......не zнам, zа таzи цена мога да си вzема неЩо друго марково.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Tatjana,къде са тези дивани за 7 000 Е ooooh! Днес това което ни сметнаха беше за 3500 лв. А в Селамор най-скапаните Алберта Салоти можехме да сгласим около,но не под 10 000 лв.,  а стол с кожа, по-хубав, средно 450 Е и то Калигарис (а това си е по-смотано и от Икеа) В тази цена е включена доставката до дома,монтажа и хамалския труд. Не знам дали са по-добра Икеа,но има доста интересни неща. Това е лично мое мнение и благодаря,че ми каза,ще имам инфорто предвид Hug

# 11
  • Мнения: 7 605
Зна4и все пак цените в БГ не са както в Германия  Thinking  То4но такава беШе цената zа кожен диван, ъглов  ooooh! Вярно, голям, но все пак.....

Накрая вzехме от Икеа  Laughing  един ъглов кожен диван и един малък, zа 2300 ? и беzлатна доставка  Laughing За цената на БОския можем да си купим 3 пъти дивани на Икеа, а детето като ги нарисува няма да ни е яд  Wink

Ина4е и аz харесвам неЩата от БО, но просто съм скепти4на откъм ка4еството след иzкаzването на цитираната мама..... Ще ми е интересно да споделиШ впе4атлението си ако стигнете до покупка   bouquet

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Задължително ще кажа мнение,ако купим от Бо или от друго място.Не бях видяла,че си в Германия, но тук цените са по високи,може и заради доставката да е. Нашият диван не е голям с лежанка ,но не искаме кожа,та се оказа 3500 лв,което супер ме изненада. Изненадана съм и от цените на италиянските мебели,нисък клас,а с космически цени. И то масови неща,не нещо интересно,докато Боконцепт явно още не са известни в България и на нас ни се струват интересни. Аз също не бих дала за диван 7-8000 евро,а тук среден излиза толкова.

# 13
  • Мнения: 7 605
Не zнам zаЩо цените са по високи  Thinking  в немския сайт са с ДДС, и не вярвам да се дължи на доставката, на нас ни искаха 140? zа диваните, zа 25км. Не ми е до 140те ?, който има пари zа дивани на такава цена, има и 140? бих каzала  Wink , но го намирам zа малко нагло от магаzина при такава покупка да не ти доставят беzплатно, както правят вси4ки други мебелни магаzини тук  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 2 952
Явно това с допълнителната надценка е нещо като система за Бг. Преди 2-3 месеца се бях издразнила по същия начин за НЕОСЕТ - и при тях цените са завишени горе-долу в същия порядък спрямо гръцкия каталог.
И аз харесвам нещата на БоКонсепт, може би меката мебел и креслата най-вече.

Общи условия

Активация на акаунт