Завръща ли се червения цвят на косата?

  • 10 432
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
 newsm78 напоследък следейки модата в цветовете на косите ми се струва че отново е на мода червената коса, как мислите кои цветове са актуални с наближаващата пролет?Бихте ли се боядисали в червено?

# 1
  • Мнения: 290
аз дълги години бях с червена коса - всякакъв тип нюанс.
Междудругото това е цвета, който най-много ми отива.
В момента съм на руси кичури и ми дотегна. Обмислям нов цвят, но от всичко пробвано тъмно червеното си е ноемр 1 при мен.
Бих се боядисала да!

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Не е актуално според мен.
Едно време бях с червена коса.
Сега на мода по-скоро са кестенявите коси.

# 3
  • Мнения: 757
не бих се направила с червена коса,не ми харесва и не мисля,че е на мода,но има жени на които им отива този цвят.

# 4
  • Мнения: X
въпреки,че ми отива,мисля,че не е актуален този цвят в момента newsm78

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Категорично Не!

# 6
  • Мнения: 817
В момента са актуални шоколадовите нюанси  Peace

# 7
  • Мнения: 4 292
Никога не съм харесвала червените тонове за коса. На мен не ми отиват, но признавам, че има жени които не мога да си представя с друг цвят на косата. Свекърва ми, например.
Не смятам, че червеното е актуално в момента. По-скоро кестенявото - от много светло до шоколадово.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 231
И аз съм била с червена коса и с червени кичури на по-тъмен фон, но от доста време гледам да избягвам този цвят както и всички негови нюанси..........върнала съм се към кестенявия цвят, който си ми е по рождение  Flutter По мое мнение червения цвят е труден за поддръжка, защото доста бързо се отмива /особено първоначално/ и става един никакъв  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 7 768
 Който се харесва с червен цвят на косата си ходи с него без значение. дали е актуален или не.  Peace

Независимо от модата, аз ще си остана актуална блондинка.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 926
Не мисля,че е особено актуален.

# 11
  • Мнения: 3 294
Никога не съм харесвала червените тонове за коса. На мен не ми отиват, но признавам, че има жени които не мога да си представя с друг цвят на косата. Свекърва ми, например.
Не смятам, че червеното е актуално в момента. По-скоро кестенявото - от много светло до шоколадово.

все едно аз съм го казала....Wink  Peace

# 12
  • Мнения: 14 486
актуални са монохромните цветове т.е. без кичури и подобни. в този смисъл и червеното е актуално Peace

# 13
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не мисля,че е актуален червеният цвят.Дори малкото ми червенокоси познати се боядисаха в шоколадови тонове.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт