Как обличате децата си за спане?

  • 3 066
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами, интересувам се как обличате децата си за спане. Преди  слагах на Бояна боди с дълъг ръкав, пижама, и я слагах в зимно чувалче за спане. От известно време обаче забелязах, че започна да се поти нощно време. Махнах й пижамата и сега я слагам само по боди с дълъг ръкав и в чувалчето, но се чудя дали не й е студено. Така ли да я оставям да спи?

# 1
  • Мнения: 1 477
И аз слагам пижамата и в зимното чувалче.През ноща намаляме климатика и не се е изпотявал до сега  Peace

# 2
  • Мнения: 336
Горе-долу както обличам и себе си.

# 3
  • Мнения: 4 784
Зависи от много неща. При нас например температурата в стаята в момента е около 20 градуса. Калоян спи с пожама тип боди, т.е. цяла, незнам как точно да я обясна. Отгоре е с леко чувалче. И аз се притеснявам да не му е студено, но даже и да му наметна одеалце, той си го маха сам.

# 4
  • Мнения: 1 138
Боди с дълъг ръкав /тънко, памучно/ и долнище на пижамка. Завивам го с олекотена завивка, която в последствите той маха.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Боди,тънка пижамка и чувалче!

# 6
  • Мнения: 1 371
Боди с къс ръкав + пижама. Винаги бос, без чорапи. В чувал не го слагам, само го покривам с олекотена завивка.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 971
Тениска с дълго ръкавче, пижама и чорапи. Той се отвива по цяла нощ и аз непрекъснато се притеснявам, че ще изстине,  стаята през нощта не се  отоплява.

# 8
  • Мнения: 10 983
Боди с дълъг ръкав, чувалче за спане и олекотена завивка. Температурата в стаята е 19-20 градуса.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Горе-долу както обличам и себе си.
 

# 10
  • Мнения: 742
Аз така и не успях да сложа детето в чувалче...не може да спи "вързана", за това я обличам с боди и пижама - но пък я завивам с дебело одеяло Hug

ако на детето му е студено-ще се събужда често през ноща, поне Криската е така, за това следи съня на детето Hug

# 11
  • Мнения: 5 393
В момента Иво спи с тениска и гащи. Завивам го с олекотена завивка. Често се отвива, но явно не му е студено щом не се буди.Температурата в стаята е около 20-21 градуса.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Винаги е спал с пижама и чувал.Но в студена стая с неработещо парно.

# 13
  • Мнения: 750
С боди и пижама, завивам с олекотена завивка, която не върши много работа....вечно са отвити, но не си и правя труда да ги завивам.

# 14
  • Мнения: 1 155
Спалнята се отоплява и температурата е около 21-22 градуса

Общи условия

Активация на акаунт