етървата

  • 6 583
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
на Коледа се запознах с моята етърва. деверът го познавам отдавна и много си го уважавам и обичам, прекрасен човек е. девойката обаче е голям бурсук и нямаше как да се затоплят и с нея отношенията! свекървата не я харесва доколкото знам, но тъй като е интелигентна жена, не го показва! а пък на мене ми вика сладурчето, макар че първоначално бяха против връзката ни!
по принцип с етървата се виждаме много рядко, но на последното ни виждане направи много злобен коментар, когато деверът ме попита как поддържам толкова дълъг маникюр. а малко преди това той каза нещо, което само аз чух и отговорих и когато тя го попита каксамо аз съм го чула, той й каза,че съм интелигентна и затова съм чула!
надявам се сте разбрали неразбраното  Grinning
хубавото е, че не живееме заедно - ние сме отделно, те са при свекъра и свекървата, но така или иначе тя е персона, с която е редно добрият тон да бъде запазен! лошото в случая е,че аз съм много избухлива и паля от 1/4, а търпението и премълчаването не са от най-силните черти на характера ми!
съвет едва ли искам, по -скоро исках да споделя!

# 1
  • Мнения: 943
Аз понеже съм си малко рогато добиче,бих я подтискала дискретно щом е такава кокошка.Много обичам така даже...Няма смисъл да се опитваш да се държиш мило и т.н.,при положение ,че още от първата ви среща си е проличало що за човек е тя!Няма как да промениш първото си впечатление,а и така или иначе като гледам всички предпочитат теб ,само можеш да се възползваш от положението  newsm48

# 2
  • Мнения: 363
Аз понеже съм си малко рогато добиче,бих я подтискала дискретно щом е такава кокошка.Много обичам така даже...Няма смисъл да се опитваш да се държиш мило и т.н.,при положение ,че още от първата ви среща си е проличало що за човек е тя!Няма как да промениш първото си впечатление,а и така или иначе като гледам всички предпочитат теб ,само можеш да се възползваш от положението  newsm48

бих я поставила на мястото й пиклата с най-голямо удоволствие, но се сдържам заради девера
но ако прекали, не съм сигурна, че ще овладея нервите си

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз имам подобен проблем обаче със зълвата.Голяма е нещастница и много ме дразни.Много рядко се виждаме,но ми е достатъчно,за да запаля.Хич не се опитвам да се държа мило,а по-скоро ми се иска да я  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 577
Защо не изпробваш друга тактика? ignore2  Тотално я игнорираш,дори и да се съберете на маса, просто я имай за неодушевен предмет.Така хем си запазваш нервите,ще си добрата и  интелигентна ,която не се занимава с ``бедните духом същества``.Повярвай ми -----няма да остане незабелязано.Но ти пък се забавлявай от сърце.  Laughing  Mr. Green  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 12 548
Мдаааа пълен игнор. Моята зълва съм я виждала за последните две години два пъти. В редките случаи, когато се обажда на мъжа ми да го чуе обаче не й спестявам нищо.

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Защо не изпробваш друга тактика? ignore2  Тотално я игнорираш,дори и да се съберете на маса, просто я имай за неодушевен предмет.Така хем си запазваш нервите,ще си добрата и  интелигентна ,която не се занимава с ``бедните духом същества``.Повярвай ми -----няма да остане незабелязано.Но ти пък се забавлявай от сърце.  Laughing  Mr. Green  Grinning
Peace

# 7
  • Мнения: 1 896
Само аз ли  не разбрах какво толкова е направила етървата? Злобен коментар за маникюра на авторката? Хайде стига!
Мисля, че се дразниш от глупости и незначителни неща.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 233
Извинете непросветените, но какво е етърва? Жената на брата на съпруга ли?
След като казваш, че трябва да запазиш добрия тон - търпи. Не живеете заедно, не е голяма жертва. Ако някога много те ядоса - поставяш я любезно и категорично на място, но на момента. Не задържай в себе си лоши емоции.

# 9
  • Мнения: 943
Злобен коментар за маникюра на авторката?
Самият факт ,че е ЗЛОБЕН е напълно достатъчен!

# 10
  • Мнения: 363
Само аз ли  не разбрах какво толкова е направила етървата? Злобен коментар за маникюра на авторката? Хайде стига!
Мисля, че се дразниш от глупости и незначителни неща.

не само злобен коментар! това беше върха!
като цяло държанието й е такова сякаш аз й дължа уважение, че ако може и да й се кланям, като я видя, а тя се държи така сякаш съм нищожество!

# 11
  • Мнения: 363
Извинете непросветените, но какво е етърва? Жената на брата на съпруга ли?
След като казваш, че трябва да запазиш добрия тон - търпи. Не живеете заедно, не е голяма жертва. Ако някога много те ядоса - поставяш я любезно и категорично на място, но на момента. Не задържай в себе си лоши емоции.

да, жената на брата на съпруга е етърва.
казвам, че трябва да запазя добрият тон, защото смятам, че така е редно, но не съм казала, че ще търпя, ако прекали! в този случай тя има уважението ми по презумпция, но това не значи, че след като не го заслужава уважението, ще го запази! и няма да търпя! не съм длъжна, а както ти каза ще я поставя на мястото й!

# 12
  • Мнения: 1 896
Самият факт ,че е ЗЛОБЕН е напълно достатъчен!
А нарицанието 'бурсук', никак, ама никак не е злобно.  Peace
Мисля си, че една интелигентна и възпитана жена с претенции трябва да стои над неща като 'злобен коментар за маникюра'. Мое мнение.

не само злобен коментар! това беше върха!
като цяло държанието й е такова сякаш аз й дължа уважение, че ако може и да й се кланям, като я видя, а тя се държи така сякаш съм нищожество!
А ти бъди от класа. Не падай на това ниво. Дръж се естествено и с любезна сдържаност.Не е нужно да сте приятелки, но бъди сигурна,че  хапливите забележки по между ви не са никак приятна гледка.
Тя се държи с теб по начин по който ти самата и позволяваш.Това е.

# 13
  • Мнения: 473
Да ти имам проблема. Че какво те интересува теб етървата? Ти гледай със свекървата да си добре, другите да се спасявт. Пък като те дразни си й го кажи, няма да мълчим цял живот. И аз мразя бурсуците, ама нали знаеш, че кой каквото мрази това му се пада. Не й обръщай внимание, тя не е фактор в твоя живот.

# 14
  • Мнения: 71
 LaughingАз съм и зълва и етърва LaughingМного ми е смешна темата!Разирам се чудесно и с двете.Я не се излагайте-виждате се няколко пъти в годината(пък дори и по-често да е!)!Май ми намирисва на добрата и лошата снаха WinkА ако някой може да ми обясни,защо има жени,които ревнуват мъжете се не само от майките ,но и от сестрите им!Това вече си е избиване на комплекси

Общи условия

Активация на акаунт