колики или някаква непоносимост??

  • 859
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
Здравейте Д-р Слънчева   bouquet
Моята дъщеря е вече на 9 месеца и все още пръцка и страда от газове в коремчето.Яде зеленчуково ,месно пюре на обяд ,понякога каша следобяд ,другите 3 хранения са АМ.Пробвала съм различни вариянти-аз да й приготвям пюретата,да не давам плодови пюрета или сурови плодове,ефекта пак е същият - тя пръцка много ,нервна е докатос е изходи по голяма нужда- иначе няма запек или разстойство.Чудя се това дали е нормално и израства лис е с възрастта.Тя е родена по-рано в началото на 9-ия месец от бременността и тежеше 2400гр ,сега вече е 8500гр и се храни доста добре,има апетит ,понякога дори се учудвам.Само че много ме притесняват тези стомашни проблеми Sad Дали да се обърнем към гастроентеролог????Или само ще отшуми след още малко време??
Тя все още няма зъбче и се чудех дали може и от това да се бунтува стомаха й -подготовката за зъбеникнене??

# 1
  • Мнения: 5 760
Е, пръцкането е нещо нормално! Можете да го намалите като давате три пъти на ден Еспумизан по 20 капки с храненето- сутрин, обед вечер. Няма му нищо на детето!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт