Как да залича родилните петна?

  • 1 381
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте, в деветия месец от бременността ми се появиха родилни петна и то много по лицето, сега вече втори месец след раждането като чели от слънцето станаха още по силно изразени.
Въпроса ми е има ли мами които са се справили с тези петна и с какъв илач Thinking

# 1
  • Мнения: 8 999
Минават си сами след време.

# 2
  • Мнения: 953
Време - на мен ми отне около 4-5 месеца да се изчистя.

# 3
  • Мнения: 742
моите сами се заличиха, но майка ми ми препоръча крем"лимон" - обикновен крем, но има избелващо действие-ако искаш опитай Hug

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Аз все още имам,а дъщеря ми е на 1г и 2м ConfusedТова,което със сигурност знам е,че трябва крем с висок фактор за лицето,защото наистина петната се засилват от слънцето.Сега се мажа редовно и като че ли са по-добре от миналата година.Надявам се все някога да изчезнат. Praynig

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Минават си с времето.
Ако искаш отитай маси с кисело мляко, лимон и магданоз. Лимона и магданоза избелват.
Ако можеж да си намериш черупки от сините морски миди, мога да ти дам рецепта за домашен избелващ лосион.

Аз имах червени подутинки, като спукани капиляри, но и те минаха бързо след раждането.

# 6
  • Мнения: 4 965
Минават си сами след време.

 Peace
Можеш, разбира се, да ползваш и разни избелжащи кремове с лимон, домат, краставица и т.н. (но се увери, че нямат живак). Hug

# 7
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Има избелващ крем за лице на Кокона майка.Аз го ползвах, но моите петна бяха по-скоро като лунички и бързо се заличиха.

# 8
  • Мнения: 4 451
Моите изчезнаха от самосебе си.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
С Дияна имах едно на гушата отпред. Приличаше на мръсно петно Sad Няма да ви казвам колко пъти съм се търкала в банята, белким "се измие". След раждането се махна от само себе си.

# 10
  • Мнения: 2 143
Майка ми също беше така,като си спомня,когато бях малка и се мажеше с Ахромин,мисля,че така се казваше кремът на времето за петна.Аз съм ползвала на Орифлейм избелващият им крем,правела съм маски с изцедено кисело мляко и трябва да ти кажа,че ефекта е почти нулев.Само с времето се заличават сами.Може би има научно обяснение-когато клетките се подновят с нови.

# 11
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Мисля , че с умерено ексфолиране на лицето и ползване на слънцезащитни кремове ще съкратиш чувствително периода на избелване на петната. А също и с природни избелващи съставки - момичетата са изброили основните.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Минават си сами след време.
   Peace

# 13
  • Мнения: 3 216
И аз знам,че минава с времето,но пьк задьлжително ползвай сльнцезащитни кремчета  по-виско фактор.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
Моите изчезнаха от самосебе си.

Моите също Peace

Общи условия

Активация на акаунт