добър ДЕТСКИ офталмолог ( очен лекар ) в Пловдив

  • 21 596
  • 13
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Здравейте! Прочетох мненията в другите теми, но не намерих с точност това, което търся.
Интересувам се от ДОБЪР ДЕТСКИ ОФТАЛМОЛОГ ( очен лекар ) в гр. Пловдив , който да работи със здравната каса?
Моля, ако някой знае, да напише препоръките си, заедно с координати за телефон и адрес на специалиста.  Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 700
др. Пехливанова
Преди работеШе в бивШата първа градска, сега доколкото zнам преместиха кабинетите в поликлиниката до Лайпциг. Но не мога да ти дам телефон, zагубих и виzитната картичка.

# 2
  • Мнения: 683
Здравейте! Прочетох мненията в другите теми, но не намерих с точност това, което търся.
Интересувам се от ДОБЪР ДЕТСКИ ОФТАЛМОЛОГ ( очен лекар ) в гр. Пловдив , който да работи със здравната каса?
Моля, ако някой знае, да напише препоръките си, заедно с координати за телефон и адрес на специалиста.  Благодаря предварително!
Д-р Петкова, кабинетът й е на уличката отстани на Градската градина, близо до Турското консулство, има табела отвън на къщата, но телефона сега не мога да го намеря. Мисля, че работи и в операционна на ВМИ.
Също добри отзиви съм чувала за Мая Минева, очна клиника Луксор, но там не работи в кабинет, а само в операционна.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 050
Препоръчвам доц. Петкова. Ние ходихме в МБАЛ "Св. Георги" (на Пещерско) като влезнеш от централния вход, изкачваш се по рампата, която се намира отдясно и от там завиваш надясно по коридора. Пада се 4-тата ли 5-тата врата пак отдясно. Доколкото си спомням раб. време беше понеделник, сряда и петък от 11.00 до 13.00. Там си отидохме с направление. Изключително внимателна жена с прекрасно отношение към децата.
Успех!

# 4
  • Мнения: 683
Препоръчвам доц. Петкова. Ние ходихме в МБАЛ "Св. Георги" (на Пещерско) като влезнеш от централния вход, изкачваш се по рампата, която се намира отдясно и от там завиваш надясно по коридора. Пада се 4-тата ли 5-тата врата пак отдясно. Доколкото си спомням раб. време беше понеделник, сряда и петък от 11.00 до 13.00. Там си отидохме с направление. Изключително внимателна жена с прекрасно отношение към децата.
Успех!
Същата д-р Петкова имах предвид и аз.  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Мили мами, Д-р Петкова, която работи в уличката до "Симфония" НЕ работи със здравната каса! Лично й се обадих по GSM и я попитах принципно дали работи със здравна каса, на който въпрос тя отговори отрицателно.

# 6
  • Мнения: 4 700
Za Пехливанова съм сигурна, че работи с касата. И е много добър детски офталмолог.

# 7
  • Мнения: 1 251
А може ли телефона на д-р Петкова? Hug И коя улица е до Турското, че искам да ида при нея за второ мнение днес, но нямам запазен час, а не и знам и работното време!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Координати на:
Д-р Димитрина Петкова - не работи с здравната каса
GSM: 0899 360 300
сл. тел. 26 69 19
ул. "Филип Македонски" 26 

ORHIDEA писах ти съобщение на лични - прочети го!

# 9
  • Мнения: 1
Ne hodete pri d-r Mineva Maia nito v ochna klinika Luxor tam mirishe  samo na pari.Mineva e palna nekadarnitsa

# 10
  • Мнения: 158
въпосната доктор петкова същата ли е която работи и на хирургиите

# 11
  • Мнения: 683
въпосната доктор петкова същата ли е която работи и на хирургиите
да, същата е.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Луксор работят със здравната каса със сигурност - наскоро бях там. Може да ги попиташ дали имат специализиран в детска офталмогоия  Peace
http://www.luxorclinic.com/contacts.php

# 13
  • Мнения: 158
мерси момичета вече ходих при петкова и сега провеждаме лечение

Общи условия

Активация на акаунт