Пневмония в ляво - моля спешно за съвет!

  • 2 487
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Ох, сега сестра ми се обажда, детенцето и имало пневмония от ляво и ще ги взимат в болницата  Sad . То е на 1 и 8 месеца, колкото дъщеря ми.
 Също вдигаше висока температура и лекарката му изписала Зинат - естествено без Гърлен секрет   . Той изпил цялото сиропче и продължил да кашли. Днес преди обед сестра ми се обади и ме пита какво да прави - тя живее в Бургас. Казах и да го заведат пак да го видят. След нейно настояване лекарката го преслушала и чула хриповете, а снимката установила пневмония в ляво. Ходили и при друга педиатърка преди това, която не знаела за пневмонията - изписала Клацид. Обаче тяхната лична лекарка казала, че няма да стане само с Клацида, ще трябват и инжекции - и им дала направление за хоспитализация   .
Като знам какви са условията в детските отделения и какъв стрес изживяват децата - много ми е мъчно.
Лошо е, че не познават специалисти от Бургас - незнам дали не е добре да заведат детето при още някой! Така лятото на дъщеря ми и бяха открили пневмония след едноседмично лечение със стандацилин. Едната лекарка беше изписала едни инжекции, другата други . Ние я заведохме на частен преглед при една лекарка от тубдиспансера, която изписа Клацид и детенцето се оправи.
 Моля ви, ако има някой от Бургас да помогнете със съвет!

# 1
  • Мнения: 1 032
Ами ако е пневмония май ще трябва да постоят в болница. Аз лично водя моята дъщеря на частно при д-р Коларова, много съм доволна от нея. Ще ти пратя телефона й на лични.

# 2
  • Мнения: 822
Ами ако е пневмония май ще трябва да постоят в болница. Аз лично водя моята дъщеря на частно при д-р Коларова, много съм доволна от нея. Ще ти пратя телефона й на лични.
Много ти благодаря   bouquet

Сега преди малко ми звъннаха - върнали ги от болницата. Казват, че детето няма пневмония. Дадох им телефона на доктор Коларова. Казаха, че ще звъннат и ще ми се обадят.Как може три различни лекари да казват три различни неща  ooooh! !
Горките, много са притеснени. И другото им детенце е болно , а само ги разкарват насам натам  Sad

# 3
  • Мнения: 836
... Как може три различни лекари да казват три различни неща  ooooh! !

MamaGalka,  всичко е възможно.
Моето дете беше на 2 седмици, когато вдигна висока температура. Правиха му снимка и решиха, че е пневмония. Висяхме в болница 2 седмици, а се оказа, че не било пневмония, а само нещо респираторно.
Дано твоите хора попаднат на добър диагностик, това е най-необходимо в момента...

Бързо оздравяване на детенцето!

# 4
  • Мнения: 822
Дано Силви  Praynig !
Ще пиша какво е станало. Казаха, че отзивите за доктор Коларова са добри. Да се надяваме, че ще им помогне!

# 5
  • Мнения: 836
Дано да попаднат на добър специалист!

Има едни бабешки рецепти за подсилване на организма - много помагали при пневмонии (това, като поддържаща терапия). Ще ги потърся и ще ти пиша.

# 6
  • Мнения: 822
Току що се обадиха! Ходили са на преглед при доктор Коларова - няма пневмония. Лекарката казала, че вече е на оздравяване и нищо му няма на детето.
Ако бяха влезли в болница можеше от там да прихванат нещо друго.
Казала да пие само витамини.

Мога да кажа само Слава Богу и много благодаря отново за съветите ви  и координатите на докторката   bouquet

П.п. Силви, може да ми ги пратиш! Ще им ги кажа, пък и моите дечица се лекуват в момента, та и ние може да се възползваме  Hug

# 7
  • Мнения: 836
Слава Богу, че детенцето няма пневмония!

Иначе, това е чайчето, за което знам, че помага:
Варят се ябълка (или дюля) измита и нарязана заедно с кората и семките, счупен орех заедно с черупката и люспи от лук. Добавя се един стрък индрише. Чаят става приятен на вкус и децата го пият без проблем.  

Ето още малко бабини рецепти:
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_5_4_2


Как сте вие? Оздравяхте ли?
Hug

Общи условия

Активация на акаунт