Колко колички ?

  • 2 782
  • 56
  •   1
Отговори

Анкета

С Колко колички се отглежда едно дете

Опции:

  • Мнения: 1 650
Подтикнат от темата на Dogma_Probe и постоянното дъвкане на количките реших да пусна анкета.
Опасявам се скоро марките детски колички ще са повече от майките и реших да проверя дали пазара се е саморегулирал

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Моето го отглеждам с 3 колички. Иначе съм харесала и четвърта, но няма да ме огрее, пък и детето е голямо вече.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз гласувам за 2.Колкото и да е лека първата комбинирана,почти винаги като порасне и натежи чавето на майката й се приисква и някоя много лека лятна количка.Така че за мен 2 е здравословната среда.При желание и възможност може и повече,а и съвсем реално едно детенце може да си се отгледа и с 1 количка от начало до край.

# 3
  • Мнения: 502
и аз гласувам за 2 колички. първата ми е комбинирана и маневрена, но не може да се сравни с една лятна количка. за това сега се оглеждам и в скоро време хоп с нова количка. разбира се че може и с повече, но това вече зависи от финансите!

# 4
  • Мнения: 2 663
Принципно 2 са напълно достатъчни, другото е глезотия
Аз моите отглеждам с повече, ама какво да направя, че тия колички ми се превърнаха в мания

# 5
  • Мнения: 609
Принципно 2 са напълно достатъчни, другото е глезотия
Аз моите отглеждам с повече, ама какво да направя, че тия колички ми се превърнаха в мания

Peace

# 6
  • Мнения: 6 438
Принципно 2 са напълно достатъчни, другото е глезотия

Съгласна  Peace
Моите са 2,но все продавам и пак купувам друга  Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 387
Гласувах с 2, защото е оптималния вариант, а че се е превърнала в моден аксесоар за много майки - и това е вярно. Признавам, че и сега, след като ми предстои да гледам още едно бебе се спрях на една по-скъпа и рядко срещана количка, с коато да се возим Mr. Green

# 8
  • Мнения: 469
Гласувах за две Peace
Колкото и да е удобна комбинираната почти винаги се налага купуването на лятна количка.
Пък иначе аз моите две деца ги отгледах с общо две колички.За първото си купих  лятна и комбинирана,кото използвах и за второто.Бяха много запазени,удобни  и съвсем не-демоде.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Е то може и само с 1 или 2....за мен смяната защото ти омръзва след 2 месеца е необяснима манящина, но щом някой го влече....
нищоче аз съм на 4-та....ама....първата ми я подариха...е нищо не разбирах от колички...но за нищо не ставаше, та си купих друга....след това лятна, която се счупи и сега съм на номер 4....която евентуално ще е и последна....
но ще гласувам за 2...за мен това е нормалното, ако детето много прекали с возенето може и 3 като третата да е 3 кг-мова някаква...колкото да има....

# 10
  • Мнения: 1 650
аз пък се замислям дали да вкарам една две колички Jeep, мона май обесняваше че били да си буташ детето до 1клас (извинявайте ако се бъркам кой го е казал)
 Joy
ако до първи клас сменяте колички, ще направим небивал икономически растеж и ще се повиши макроикономическата рамка !

# 11
# 12
  • Мнения: 4 428
2 са абсолютно достатъчни  Peace Друг е въпросът дали ще успееш да уцелиш "твоята количка" от раз. Ако имаш този късмет, няма нужда от повече. Ако ли не сменяш колкото е нужно и колкото ти позволяват финансите. Аз за това си купих две лятни. Първата, макар и по-скъпа от втората, не ми беше особено удобна.
С второто бебе съм се амбицирала да си изкарам с една количка от началото  Crazy Ще видим как ще е на практика  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 265
В момента сме с 4-та , но при правилен избор и две би били достатъчни.

# 14
  • Мнения: 2 467
3 броя.
1-та за новородено бебе. Голяма, тежка, удобна и сигурна.
2- лятна, по-лека.
3- супер олекотена за по големите (над 1,5 - 2 години). За всеки случай - път, магазин...

Аз се поулях и стигнах до пет, но три са оптималния брой.

Общи условия

Активация на акаунт