Tantum rose

  • 1 289
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 577
Видях, че някои от вас са ползвали този препарат. Предварително се извинявам за тъпия въпрос, но си попилях някъде брошурката. Бихте ли ми казали каква е препоръчителната концентрация за вагинални промивки? При някой да са се появявали странични ефекти като парене, дори болка? И какво се случва, ако се направи промивка с по-концентриран разтвор?

# 1
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
Ползвала съм ги преди години и гинекологът ми беше казал по 1/2 пакетче сутрин и вечер. Не съм имала проблеми или някакви странични ефекти.

# 2
  • Мнения: 1 174
И аз съм ползвала прахчето преди много време, но за промивка-изчистване след менстуация.Доколкото си спомням, едно пакетче се разтваряше в половин литър вода или съдържанието на самата..."круша". Simple Smile

# 3
  • Мнения: 212
На мен ми бяха казали 1-2 пъти седмично.

# 4
  • Мнения: 676
И аз съм ползвала прахчето преди много време, но за промивка-изчистване след менстуация.Доколкото си спомням, едно пакетче се разтваряше в половин литър вода или съдържанието на самата..."круша". Simple Smile
И аз така два дена след края на менструацията.

# 5
  • Мнения: 337
Не се притеснявай, на мен ми се беше случило същото, така ме щипеше, ама аз инат продължавам и си мисля, че е нормално.  ooooh!Когато питах друг гинеколог, а не този дето ми го беше изписал, каза ми веднага да го спра. Започнах да си варя смрадлика от аптеката и се почувствах супер. Така, че най-добре зарежи тези неща, щом не ти понасят. Има някаква химия вътре, нали се пени като веро за миене. Sick

Общи условия

Активация на акаунт