за диоптричните цайси

  • 2 315
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Всичко се е турило в тези четвъртитите, с дебелите рамки, а те отиват на толкова малко лица.. Какви носите вие и каква е следващата тенденция?

# 1
  • Мнения: 4 371
Хахах. И аз съм с такива очила, смятам, че ми отиват.
Каква е следващата тенденция не знам, само дано не са кръгли като на Джон Ленън Laughing

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Хххммм...точно такива нося, повече от година. Засега имат вид и няма да ги сменям, но определно и нямам представа какво е актуално вече.
Друг е въпроса, че смятам това да са ми последните очила, които ще нося.

# 3
  • Мнения: 779
Всичко се е турило в тези четвъртитите, с дебелите рамки, а те отиват на толкова малко лица.. Какви носите вие и каква е следващата тенденция?
на мен пък ми се струва,4е отиват на много хора,на мен вклю4ително
   Crazy също без рамки са много гъзарски,тарикатски

# 4
  • Мнения: 409
Аз имам минимален диоптър и го използавах, като причина да си направя и аз диоптрични четвъртити очила Wink - само и само да имам още един аксесоар Laughing
Тенденцията да са четвъртити ще е и тази година  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 129
И моите са такива, но не ги нося особено много за щастие, понеже съм с лещи повечето време. Ужасно удобни са ми, още не съм ги счупила, което е цяло чудо имайки предвид на колко години са вече. Иначе много искам без рамки, но няма как да се получи с моята голяма разлика, ще висят.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 711
Дуци на теб ти отиват, няма да ги сменяш Simple Smile
Аз имах очила без рамка, с корда на стъклата. Загубих ги лятото във влака Simple Smile Зарад мъж ми, пришпорваше ме да слизаме и съм ги забравила на масичката.
Сега мисля да си харесам модел, кат на Дуци.

# 7
  • Мнения: 401
моите са с много тънка 4ерна рамка само отгоре -а долу са с корда-правоъгълна форма-много ми харесват,от по-дале4 не си ли4ат Simple Smile ако намеря снимка с тях ще сложа Simple Smile

# 8
  • Мнения: 363
Хахах. И аз съм с такива очила, смятам, че ми отиват.
Каква е следващата тенденция не знам...

 Peace
не се водя сляпо по модата, защото се дразня от уеднаквяването - все едно домакинката е раздала дрехите, аксесоарите и т.н.
залагам на това, което ми харесва и най-вече което ми стои добре!  Peace

на мен например много ми харесваха късите дънкови полички, ма като ми седят като коланче заради ръста, кво да направя  Wink

# 9
  • Мнения: X
Моите също са с дебели рамки. От миналата година нося очила и тогава такива бяха модерни,пък и ми ходят,де. Майка ми си пази рамките на едни очила от нейната младост..не четвъртити ами..не знам как се нарича тази форма, ужасни са,ама и те някога са били последния писък на модата...та знае ли се какво ни чака още Thinking

# 10
  • Мнения: 5 539
Според мен правоъгълните рамки отиват на повечето хора, затова и се радват на голяма популярност.

А следващата тенденция, доколкото знам, е очилата да са отворени отстрани. Много практично, между другото, за да не се нарушава периферното зрение Peace
Като тези: http://kwiat-bg.com/?cid=11&brand_id=15&item_id=218

На мен много ми харесват и рамки от този род: http://kwiat-bg.com/?cid=11&brand_id=15&item_id=212 Много нежно стои този филигран отстрани.

# 11
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Според мен правоъгълните рамки отиват на повечето хора, затова и се радват на голяма популярност.

А следващата тенденция, доколкото знам, е очилата да са отворени отстрани. Много практично, между другото, за да не се нарушава периферното зрение Peace
Като тези: http://kwiat-bg.com/?cid=11&brand_id=15&item_id=218

На мен много ми харесват и рамки от този род: http://kwiat-bg.com/?cid=11&brand_id=15&item_id=212 Много нежно стои този филигран отстрани.


Хм! Те мойте са точно такива, каквито си показала. Значи още от 2006-та съм по модата  Party  Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
На кои казвате четвъртити, с дебели рамки?
Критерият за дебелина е различен, моля за снимков материал.

# 13
  • Мнения: 5 539
Като казах следващата тенденция, имах предвид тенденцията след правоъгълните рамки, а не тенденцията за 2009 примерно Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
аз имах нещо такова предвид,казвайки дебели рамки.Моите цайси също са подобни,само че кафеви с оранжеви кантове Crazy

Общи условия

Активация на акаунт