Да кърмя ли, като съм с температура 38.5-39 градуса?

  • 1 531
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Здравейте,

Неведнъж съм ползвала информация и помощ от вас, кърмещи майки. Моля за съвет и сега - мога ли да кърмя, при положение, че съм с температура 38.5-39 градуса? Чела съм, че е добре да се кърми, когато майката е болна, че предава антитела и т.н., но как стои въпросът при висока темепература?
Благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 328
Кърми, точно така е - предават се антитела които ще предпазят бебето от твоята болест.

# 2
  • Мнения: 3 034
да. Peace
скорошно оздравяване.  bouquet

# 3
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Няма проблем, кърми си.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Стига да имаш сили да кърмиш, Т не е проблем. Аз в такава ситуация увеличавам количеството изпита вода и чайче.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Спокойно можеш да кърмиш, на кърмата нищо й няма.
Евентуално може да искаш да кърмиш легнала, ако си отпаднала, както и ще е хубаво да има кой да се грижи за бебето и да ти го дава редовно за кърмене, за да можеш да си починеш. Можеш да пиеш температуропонижаващи (парацетамол, ибупруфен), но се чуй и с лекаря си.
Бързо оздравяване Peace

# 6
  • Мнения: 324
Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 7
  • Мнения: 94
Аз лично кърмих с 39 миналата седмица. На Али нищо и няма, единственият резултат е, че благодарение на кърменето и този път успяхме да я опазим здравичка. Wink

# 8
  • Мнения: 173
Аз съм кърмила с висока температура. Peace

# 9
  • Мнения: 690
Мамчетата с по-голям опит вече писаха, ама и аз да кажа, че кърмих с 39.5-6, когато имах запушени канали  Peace Дано имаш силица, че високата Т направо ме смаза  Hug

Общи условия

Активация на акаунт