Дали съм бременна??помогнете!!!!!!

  • 3 651
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
Здравейте на всички!!!!!Не съм много редовна във форума,но се надявам жсе по -често да влизам вече!Имам един въпрос от няколко месеца с приятеля ми пробваме за бебе,но все нямаме успех!Не съм си и мислила че ще стане бързо,затова и не съм се притеснявала много!Реших че когато стане е добър вариянт.Само че вчера трябваше да ми дойде,закъснява ми с един ден Rolling Eyes(реших че е рано за тест) и искам да попитам и вас.Този месец бяхме по сериозни и се надяваме да е станало!Аз не съм му казала че ми закъснява,защото не искам празни надежди,дано да съм бременна!Дали да направя тест или е рано още??
Преди ви бях писала аз съм последна година студентка право и съм с приятеля ми от 8 години.
Ще съм благодарна на отговори момичета и успех на всички!!!!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Зори - на един ден закъснение , тест ще ти отчете Hug , а ако го направиш утре сутрин - ще ти е втори Mr. Green
Успех!

# 2
  • Мнения: 551
давай теста дано да е станало Praynig

# 3
  • Мнения: 611
Амииииии ние не можем да ти кажем бременна ли си или не Rolling Eyes
Направи си един тест , нищо не губиш Peace

# 4
  • Мнения: 696
благодаря момичета.просто се чудех дали не е рано за тест.но още сега ще отида да купя един да имам за утре сутрин Laughing.дано да има резултат,ще пиша пак.успех и на вас!!!!!  bouquet

# 5
# 6
Здрасти,направи тест непременно,ако има бременност ще отчете макар и бледа чертичка.Давай и успех.  bouquet

# 7
  • Мнения: 674
Чакаме да се похвалиш Hug
Успех Praynig

# 8
  • Мнения: 7 201
...ако има бременност ще отчете макар и бледа чертичка.Давай и успех.  bouquet
PeaceУспех и утре да се похвалиш! thumbsup

# 9
  • София
  • Мнения: 1 197
стискаме палци и утре с хубави новости те чакаме тук!!!! Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 1 335
Силно стиснати палци и от мен! Praynig
Да се похвалиш след теста!  Hug

# 11
Мила, Зори и аз ще стискам палци за теб,както всички други момичета и все пак имам въпросче и то е дали си изчислила правилно датата на М. имайки в предвид все пак, че предният месец февруари беше само 29 дни? Да неби просто на това да се дължи този един ден закъснение, тъй като на мен ми се е случвало това да ме подведе?
И все пак направи теста и дано отчете двете чертички!  Praynig Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 141
Зори, пожелавам ти да е станало и да се похвалиш  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 6 302
Зори, стискам палци да е станало бебето! И непременно да се похвалиш утре сутрин.

# 14
  • Мнения: 1 539
Стиснати палци и от мен  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт