mnenia za epidoralnata upoika

  • 432
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
zdraveite moje da vi e sme6no no ni6to ne mi e iasno za tazi upoika boli li kato ti ia postaviat,na koi triabva da ia poiskam,kolko pari struva,i vredi li na bebeto?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Чети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261022.0

И пиши на кирилица, че нищо не се разбира  Wink

# 2
  • Мнения: 187
Преди време пуснах такава тема,доста май4ета се вклю4иха.Малко по-горе са ти дали адреса.И наистина хубаво ще  е да пишеш на кирилица,ако искаш да те 4етат.

# 3
  • Мнения: 804
Не знам дали съм писала в горната тема, затова ще ти кажа тук. Аз въобще не търпя на болка, отидох с два сантиметра разкритие и подлудих всички. Не болеше като ми слагаха упойката. Направо живнах с нея. Родих лесно едро бебе. Шиха ме после, но не усещах нищо, явно и адреналина си казва думата. С такава упойка мога да раждам всяка седмица (казах го оща тогава на всички по GSM-a). Моя съвет е да не се мъчиш като животно, а да се възползваш от предимствата на съвременната медицина. Като разбира се е важно да си сигурна, че анастезиолога не е хванат от гората...

# 4
  • София
  • Мнения: 43 904
Мда, хубаво е да се четат първо поне първите 2-3 страници от форума, пък после да се пускат теми....

# 5
  • Мнения: 6 274
Мда, хубаво е да се четат първо поне първите 2-3 страници от форума, пък после да се пускат теми....
Да , да ! И да пропуснеш поредните "горещи страсти" ?! #Cussing out Я по - добре  дай материал и само стой и гледай ! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт