До бургаските мами...

  • 567
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Мили мами помагайте,ако знаете координатите на някоя школа по стандартни танци-телефони,адреси ,всичко!Големият ни син наскоро участва в едно танго за училищно тържество и има желание /а и данни според репетиращата го учителка!/за това,обсъдихме го с мъжа ми решихме да го запишем.Така че ако имате някакво инфо,чакам с нетърпение !Благодаря ви много предварително за отзивчивостта!

# 1
  • Мнения: 558
privet Нина, това е супер! Аз адски харесвам тези танци, тренирала съм навремето в Бургас, сега не живея там та не мога да помогна със прясно инфо, но мога да ти препоръ4ам школата на Илия и Христина Михови (беше преди в Свободния Университет), тренирала съм и при Мешкови, но Михови са супер!

# 2
  • Мнения: 444
Провери в Младежкия дом! Там със сигурност тренират даже и събота и неделя, но не знам кой клуб! До стадион Нефтохимик също! Трябва да проверите на място, защото нямам др.информация! До колкото знам момченцата се търсят, защото много девойки са без кавалери така, че ще ви приемат с отворени обятия!
Успех!!! Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 3 251
Много благодаря Dani и Viktoria_R!Непременно ще потърся на място!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
В Младежкия дом преди години имаше много добра школа - надявам се да е запазила традициите. Стискам палци на младежа да му хареса и скоро да го гледаме на сцена:D

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Последно треньорите Михови бяха в една зала до Арменския дом, но това беше преди години. И аз съм чувала за тях, че са много добри.

# 6
  • Мнения: 558
Михови бяха доста отдавна в Младежкия дом, да, после в Унивеститета сега не знам
Верно е 4е мом4енца се търсят пове4е, то това си е проблем от край време Close  аз за какво се отказах-все не успявах да слу4а на партнъор, после ве4е "одъртях" (разбирай предстоеше ми бал, завършване, кандидатсване  тн)

Общи условия

Активация на акаунт