Има ли рискове при ниско носене на бебето

  • 6 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Здравейте всички!Бременна съм в 28 г.с ,на последния преглед гинеколога ми каза че нося ниско бебето/коремчето ми е по ниско/ но плацентата ми е нормална разположена на предна маточна срана.Има ли рискове/тя не поясни само каза да се пазя/,какви са те и какви предпазни мерки могат да се вземат.Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 9 973
предполагам повече почивка........не знам какво друго може да се направи...май нищо Laughing

спокойно,ще му видиш края като му дойде времето Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
При всяка бременност рискове винаги има. Носех плода много ниско през цялата бременност, но не съм имала проблеми. Честно казано не разбрах какво е това контракция, тъй като родих със операция. Все пак е добре да се пазиш, т.е. не се преуморявай и гледай повече да си почиваш. Лека бременност   bouquet

# 3
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не трябваше да се претоварвам и ми забраниха да пътувам.

# 4
  • Мнения: 522
Ами аз също носих бебето ниско. Работих до края, чистих си, готвих и не съм имала проблеми. А знам че при ниско носене раждането е по-лесно и бързо, кокто беше при мен.Така че не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 6 274
Ами аз също носих бебето ниско. Работих до края, чистих си, готвих и не съм имала проблеми. А знам че при ниско носене раждането е по-лесно и бързо, кокто беше при мен.Така че не се притеснявай.
Зависи от ситуацията , но в повечето случаи е така . Не се опитвай да вдигаш нищо тежко Naughty . Аз имах забрана за повече от 2 кг. Родих малко , преди да вляза в деветия месец . Но следващата бременност си беше "нормална" . В смисъл бебето си беше нормално разположено .  Laughing

# 6
  • Мнения: 117
А знам че при ниско носене раждането е по-лесно и бързо, кокто беше при мен.Така че не се притеснявай.
От теб го чувам това и се надявам да е истина, защото и на мен ми казаха още в началото, че бебо го нося ниско. Успех на бременните мами и леко раждане Party

# 7
  • Мнения: 2 587
Ами аз също носих бебето ниско. Работих до края, чистих си, готвих и не съм имала проблеми. А знам че при ниско носене раждането е по-лесно и бързо, кокто беше при мен.Така че не се притеснявай.

И аз така  Peace Не се притеснявай!

Общи условия

Активация на акаунт