Пъпчица:(

  • 902
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
Здравейте д-р Слънчева!Вчера забелязах на момиченцето ми че от долу под външните срамни устни има малка пъпчица като подкожна е и е бяла SadИма такава и под едното оче.Използвам козметика на Себа мед и до сега не съм я сменяла.От какво може да е и трябва ли да я третирам с нещо?Имам и още един въпрос.При нея има съмнение че е с алергия но още не е сигурно защото както казахте и вие може просто да се чисти от раждането,та въпроса ми е изчезнаха и пъпките в момента но на места забелязвам че има черно точки като при голям човек ShockedПет или шест са по личицето и.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 15:43 от mama.Eli

# 1
  • Мнения: 5 760
Това е нормално- по лицето имат такива комедони, понеже нямат добре развите мастни порички. Те ще изчезнак към края на 3 м.
По принцип бебтата до 3-4 м. имат най-различни обриви и се дължат на адаптация на кожата. Много е рано да се каже, че има алергия- не всеки обрив или пъпчица се дължи на алергия. Wink

# 2
  • Мнения: 2 334
Благодаря за отговора  bouquetИскам да попитам нещо относно храненето.Давам на дъщеря ми Фризо хипоалергенно мляко в комбинация с Вризовом тъй като има съмнение за алергия.До кога траябва да й давам хипоалергенно мляко и от кога мога да и дам нормално мляко на Фризо и какво да бъде то?

# 3
  • Мнения: 5 760
Най-рано към 6-7 м.

Общи условия

Активация на акаунт