Nokia N76-лющи ли се лаковото покритие?

  • 1 465
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Това ми е въпросът.Много ми е важно.

# 1
  • Мнения: 472
Ползвам го от 3 месеца и засега няма изгледи да му се лющи лака. Не го пазя и не го държа в калъф  Wink

# 2
  • Мнения: 2 161
Много благодаря.

# 3
  • Мнения: 214
Вчара говорих моя позната със същият телефон и много ми се оплака.Половината от покритието го няма, а и с тази повърхност трябва да го чисти доста често. Абе вземи си друг телефон.

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз няма да го вземам на себе си.Дъщеря ми го иска,но тя е в седми клас.Едва ли ще успее да го опази,колкото и да цени вещите си.Освен това ми казаха,че е със слаба батерия,тя по цял ден ще слуша музика и ще се наложи да го зарежда ежедневно.Ще я помоля да си избере нещо друго.

# 5
  • Мнения: 472
Това за слабата батерия е вярно. За покритието обаче не съм съгласна. Поне с моя нямам проблем. Освен мен, телефона го експлоатира и дъщеря ми, която е на 3г. и го "размята" навсякъде. Ако детенцето ти ще слуша музика обаче, наистина е по-добре да си избере друг телефон  Wink

# 6
Адри, ти го ползваш от 3 месеца. Изчакай още малко и ще се олюпи, гарантирам ти.

Шанелче, Нокиа 5310 й вземи.

# 7
  • Мнения: 472
Ами, мъжо да му мисли  Crazy.

# 8
  • Мнения: 1 335
Лющи се. Ужасно при това!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Телефонът ми е на около 6 месеца. Покритие почти не е осанало. Отвратително грозно! Ако не беше подарък от семейстото ми, досега да е отлетял към кофата.
Chanel, не е до пазене, просто покритието е скапано.

# 9
  • Мнения: 46 434
На всички "Нокии" се лющи  Peace

# 10
  • Мнения: 2 199
На всички "Нокии" се лющи  Peace

3 съм имала не са се лющили  Tired
Иначе, за музикален телефон в момента имам Nokia 5300
и съм адски доволна  Peace на Година и 1 месец е и мога да си слушам 7 часа музика(без спиране толкова ми е пътя от София до Индия  Crazy  Whistling ) и след това батерията му още ще държи  bowuu

# 11
  • Мнения: 2 161
Шанелче, Нокиа 5310 й вземи.
Ох,не го иска,бе.

# 12
  • Мнения: 2 161
На всички "Нокии" се лющи  Peace
Не съм забелядала.Обаче на 6290 копченцата му,червеното и зеленото се размазаха.Тази Нокия,за която питам,е с нещо като лаково покритие.

# 13
Шанелче, Нокиа 5310 й вземи.
Ох,не го иска,бе.

Тогава товаВиж му само батерията.

# 14
  • Мнения: 2 161
Проблемът е,че тя е имала Сони Ериксон,в момента е с нокия,но тя създава проблеми.А е на няколко месеца.Ето на това се спряхме днес.Аз мисля,че е добро и че поне 3 години няма да се налага да сменя телефон.На това дете не му върви с телефоните.Преди нокията имаше самсунг,на който,пък,изчезваше картината.

Общи условия

Активация на акаунт