термометрите

  • 2 851
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте майки,имам питане към вас:с какви термометри мерите Т на вашите съкровища,понеже чувам какви ли не неща,че електронните не измервали Т вярно,че старите живачни били най-точни........... ShockedЗа сега меря с живачен,но мисля да купим от тези ''новите'',съвременните Laughing и  БЛАГОДАРЯ  предварително за отделеното време  bouquet   bouquet   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
С живачен.

# 2
  • Мнения: 9 814
Живачен, един електронен ни изакара акъла- показваше Т 39, а всъщност беше 37,5.

# 3
  • Мнения: 114
Меря с електронен(дигитален).Просто при мерене на температурата в дупето,махаш 5 десети и получаваш реалната температура.И е много точен,всяка фирма си пише на опаковката какво отклонение има термометъра й.Съветвам те да махнеш живачния веднага(ако държиш да е такъв вид вземи си със спирт).Има една тема която тече в момента за счупените живачни термометри-много са опасни.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
живачен...наистина са най-точни...

# 5
  • Мнения: 145
Изполвам дигитален тип "биберон". Става бързо, а и беба не протестира Grinning Ако те притеснява точността на термометъра, винаги можеш да измериш и с живачния и да сравниш резултатите. Аз така направих, защото също съм чувала, че дигиталните не мерели точно, но то си зависи и точно какъв е термометърът.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Имаме ел.термометър на Омрон

# 7
  • Мнения: 1 666
Имаме дигитален, но изобщо не мери вярно, затова предпочитам да си ползвам живачния.

# 8
  • Мнения: 144
Много се притеснявам точно заради това-да не се счупи че.... ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 553
Като беше по-малка мерихме с електронен, но пък при него ако е дупето се вадят 5 десети. Най-точен май си остава живачния под мишницата.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 041
Като беше по-малка мерихме с електронен, но пък при него ако е дупето се вадят 5 десети. Най-точен май си остава живачния под мишницата.

е то при всеки Т в д-то се вадят 5 десети....

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 973
Електронен, но предварително сверявам на себе си с живачен, защото доста често не показват вярната температура - я батерия свършила, я фабричен дефект...

# 12
  • Мнения: 498
Живачен. Peace
И ние имаме дигитален на Омрон и не мери точно.Винаги го сравнявам...и то уж за по-бързо,ама става по-бавно накрая и резултата не е сигурен.

# 13
  • Мнения: 491
С живачен и с дигитален,за по голяма сигурност.Но имам повече доверие на живачния

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
живачен Peace
Въпреки че досега ми се е налагало слава Богу само 1 път да ползвам Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт