Китайските хапчета за отслабване-кои са?

  • 1 128
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Знам, че имаше такива, струваха около 18 лв, но не знам как се казваха.
Имате ли впечатления от тях?
Търсих в библиотеката, но темите с хапчета нещо не ми ги отваря. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
Ехо, наистина ли нямате инфо по въпроса newsm78

# 2
  • Мнения: 230
Хапчетата се казват "Китайски хапчета за отслабване", намират се в китайския магазин на Пиротска и да, струват 18лв. Като цяло НЕ ти ги препоръчвам!!!

# 3
  • Мнения: 3 216
Не само,че не препорьчвам,ами директно ти казвам НЕ СИ ВЗИМАЙ,АКО ТИ Е МИЛО ЗДРАВЕТО.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
А защо?

# 5
  • Мнения: 3 216
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243508.60 прочети последния пост на тази страница.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 845
Благодаря.

# 7
Момичета, изчетох доста от коментарите във форума по темата за хапчетата за отслабване. Направо ме заболя главата от толкова много противоречива информация, а не знам вие как издържате. Исках да разбера дали и някой друг пие Lady 99, да видя и други мнения. Нямах намерение да пиша, но след всичко, което прочетох ми се иска да извикам стигаааааа! Спрете за малко и погледнете към вас самите. От вас зависи вашата промяна, от вашата вътрешна нагласа. "Каквото мислите - това идва". Разбирам недоверието към повечето продукти, и аз съм си патила, но това не ме е отказало да вярвам, че винаги има начин. Когато мислим негативно, тялото получава отрицателна информация и резултатът и за нас самите не е добър. Важно е да сме положително настроени, но не да бъдем глупави и да вярваме на всичко, което ни кажат. Всеки си има собствено сито, пресейте информацията през вашето разбиране, вашите знания и преценете сами. Не се поддавайте на внушения, по-голяма част от борбата с килограмите трябва да извършите самите вие, хапчета, билки или каквото сте решили могат да подпомогнат вашите усилия, но пак ще ви кажа ВИЕ сте тези, които ще правите промяната.
Така мисля аз и ми е по-лесно да се справям, иска ми се и вие да успеете. Не гледайте навън, вижте вътре в себе си!
По повод китайските хапчета, които купувате от Пиротска и които според повечето мнения са вредни, мога само да кажа, че не можем да съдим за всички китайски продукти по едни хапчета.
Китай е с многовековна традиция в развитието на билколечението, а и източната медицина разглежда човека по съвсем различен начин от западната. Аз лично се доверявам напълно на  качествените китайски продукти и понякога ги предпочитам пред българските. Все пак, когато нещо е добро, то е добро, независимо откъде идва!

# 8
zdraveite az sam ty ot skoro az si kupih kitaiski kapsuli za otslabvani lidadaidaihua i sam svali 2 kg zqa 5 dena nqkoi ima li info za tezi hapcheta

# 9
  • Мнения: 3 216
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243508.60 прочети последния пост на тази страница.

Самоцитирам се ,но това е отговора.

Общи условия

Активация на акаунт