Къде да си сложа брекети в Бургас?

  • 101 011
  • 365
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
ОООф много се обърках вече.Някой знае ли къде в Бургас работят доре .и на какви цени....Че като чувам тука май бреките са с по 500лв по-скъпи от колкото в София....ужасаааа!Ами ако знаете-помагайте!

# 1
  • Мнения: 27
Здравей Laughing

Моята дъщеря е с брекети. Преди, да и ги сложа доста поразпитах и най много добри неща чух ,за доктор Будинова, а и на приятелки децата са слагали там, та имам впечатления

1500 лв е цялото лечение. Това преди една година, ако искаш, ще ти дам дам тел за консултация Peace

# 2
  • Мнения: 53
Сестра ми е много доволна от нейната ортодонтка.
Ако искаш, на лични мога да ти дам координат.

Поздрави Simple Smile

# 3
  • Мнения: 16
ами да,дайте ми някакав телефон.как 1500лв.аз разбрах за 3500....искам телефон,как да не искам:)

# 4
  • Мнения: 288
Здравейте! Синовете ми са с брекети.Леченнието води д-р БУДИНОВА. Много добра и отговорна.Случвало ни се е : в 22 часа се откачи нещо в устата на сина ми,звъннах и ,и веднага се отзова ( въпреки късния час).Много сме доволни.Децата я харесват и са спокойни при нея.Преди това бяхме при Милина,но .....я сменихме.

# 5
  • Мнения: 16
здравей Елена ,искам да ми кажеш нещо повече за тази зъболекарка.понеже аз също започнах при др.милина-правих там апаратче на дъщеря ми,но брекетите за мен ми се сториха много скъпи..дай ми повече информация,моля.

# 6
  • Мнения: 27
Виждам, че и друга майка ти е препоръчала Будинова Peace

написах ти телефона и на лични  Grinning

# 7
  • Мнения: 288
ZANDRO,здравей!Ние сащо първо минахме през апаратче.Беше голямо мъчение и в крайна сметка пари ,дадени на вятара.Брекетите са скъпи,но са доста по-надеждни да свършат работа.Много важно-постоянно са в устата и не се свалят.ЗА парите-не се дават наведнъж,а примерно ако лечението продължи 2 год.,се разсрочват за този период според възможностите.Мога да отговоря на твоите въпроси,но стана много дълго.Изпращам ти на лични домашния ми тел.Ако искаш ми звънни.

# 8
  • Мнения: 288
ZANDRO,кутията ти е пълна

# 9
А нещо за др.Обрешкова? Аз съм от Бургас също.МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ

# 10
  • Мнения: 2 309
Ползвах услугите на доктор Обрешкова!!!
Препорачвам я...

# 11
  • Мнения: 494
Дъщеря ми е при д-р Милина. Ходим при ния вече 3 год. Добър специалист е, но дори и с час е голямо чакане .

# 12
  • Мнения: 4 076
Преди няколко години-с шини при Милина.Сложихме брекети преди няколко месеца при Будинова.Скъпо е,тежко е(според проблема) за децата,но е ефикасно.Доволна съм от д-р Будинова.

# 13
  • Мнения: 7 474
Тук е мястото за всичко свързано с брекетите! Party



Първата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170741.0


Въздържайте се от спам и постове ЗАПИС!!!!

# 14
  • Мнения: 1 259
Пу първа! Аз досега не съм имала, но виждам че хира над 25 носят, това не е ли малко късничко?

Общи условия

Активация на акаунт