помагайте!име на фирма за почистване?

  • 2 939
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
 Rolling Eyes
Помагайте,мами:) Кумовете ми ще отварят фирма за почистване на домове, а вече няколко дни не можем да им  измислим хубаво име. Казах им ,че единствено тук може някой да им помогне с нещо по-оригинално. Благодаря предварително:)

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Не ми се вярва някой да ти помогне.По-скоро ще те "обвинят",че е скрита реклама.
Неотдавна попаднах на тема за име на шивашко ателие и май този беше развоя на темата.
Успех при избора на име!

# 2
  • Мнения: 107
Ти пък! Та аз дори не пиша от къде съм- каква реклама:)Чак такива ли ги има? хе хе хе

# 3
  • Мнения: 1 650
Ние не сме ВОЛФ
Ние сме агънца - чистофайници !!
 Joy

Клиента е свиня,
а ние чистим неговата кочина

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 17:03 от Durango

# 4
  • Мнения: 4 877
Няколко пъти влизам и гледам темата ти. Искрено се надявам се, че поради наивност наистина не разбираш, че това, което молиш, си е доста добре платен труд. Дори и да предложиш цяла година да чистиш безплатно къщата на този, който ти даде добра идея за име, пак е леко обидно.

Пиша го с най-добри чувства.

# 5
  • Мнения: 1 650
стига я ядохдте де
имаше една тема какъв детски магазин да направия
висеше си месеци, никои нищо. И да е реклама, какво от туй, нали не вика "Много готина фирма, ах само как ми почистиха, ма мноо съм доволна"

# 6
  • Мнения: 107
Малиииии.....страшна работа.....още малко и ще ме линчуват, че искам малко помощ Joy
А аз колко сигурна бях и му казвам:"ако някой може да ти помогне - това са само мами-те от форума".
Ех....
Durango,мерси Hug

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 17:54 от NiNa

# 7
  • София
  • Мнения: 11 692
Лично аз нямам намерение да те линчувам.Това което написах беше с най-добри чувства,жалко че по друг начин си го изтълкувала!
Доколкото си спомням това беше реакция на модератор и то към "стар" потребител.И аз бях изумена,че се тълкува като скрита реклама,но факт.

Общи условия

Активация на акаунт