Повече информация за "бебешките" фирми

  • 1 216
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте. Като виждам изобилието от "бебешки" артикули - биберони, шишенца, стерилизатори - много се надявам майки (респективно татковци) с опит да ми посочат предимствата и недостатъците на отделните фирмени марки и техните продукти (Чико, Авентис и т.н.). Очаквам Вашите мнения.

# 1
  • Мнения: 9 814
За всичко ли питаш? Изброените от теб фирми предлагат козметика, шишета за хранене, стерилизатори и т.н. различни артикули за отглеждането на едно дете.
За биберони, стерилизатори и шишета за хранене аз казвам : АВЕНТ.
За детска козметика: НИВЕА

# 2
За всичко ли питаш? Изброените от теб фирми предлагат козметика, шишета за хранене, стерилизатори и т.н. различни артикули за отглеждането на едно дете.
За биберони, стерилизатори и шишета за хранене аз казвам : АВЕНТ.
За детска козметика: НИВЕА


Интересувам се например, дали стерилизаторите на Чико могат да стерилизират шишенца на Авент (доколкото съм видял повечето стерилизатори са с "гнезда" с определен диаметър. И дали има стерилизатори за малка микровълнова фурна (с вместимост 17 л.) Благодаря предварително.

# 3
  • Мнения: 2 936
мнения ще получиш n-на брой...ако се разровиш малко във форума ,ще намериш доста теми за първите въпроси ,които задаваш  Peace
а за стерилизаторите...незнам

за шишета аз ползвах Чико и Авент! първоначално купувах Чико =шишета и биберони(каучукови),защото са по-меки...недостатък е че биберона много бързо се съсипва,но аз постоянно го сменях,след 10-ят месец преминах към шишетата на Авент!
козметика Бюбхен,Мустела,Клоран  Peace

аз например съм твърдо против Нивеа,Джонсън...

# 4
  • Мнения: 92
Аз също в началото ползвах шишетата на Чико и именно,заради биберона след това ги смених с Авент.А иначе бях много доволна от помпата на Чико за изцеждане на кърма. От козметиката, аз също, използвам на Бюбхен и съм много доволна от нея.Правих няколко опита с други марки и пак се върнах на Бюбхен.

# 5
  • Мнения: 165
Аз ползвам шишетата на Авент и козметика Мустела.Стерилизатора ми е на Бертони и е съвместим с шишетата ми.Той е даста голям и няма да ти върши работа,но вчера купих малкия на Чико с размери 150мм на 250мм,тъй като МВ на майка ми е също малка.В него стават шишетата на Авент,но събира само три.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
я дай малко по-конкретни въпроси все пак....
а за стерилизатор - ако можеш си вземи улуктримчески, най- удобно е и побира много и каквото щеш по форма и големина шишета , бебе, злагалнки, кутии за биби, лъжички, че й играчки съм слагала.....
Иначе шиета - физиологичните на чико, с каучукови биби, а козметиката - зависи от кожата и поносимостта на бебето ти...няма универсален отговор....

# 7
  • Мнения: 502
аз ползвам стерилизатор на авнет, но шишетата ми винаги са били на bebe confort. отначало позлвах противоколиковите шишета, а сега вече други пак на същата фирма. имам и шише на tommee tippee, от което също съм  много доволна.
а за козметиката ние сме само на мустела и себа мед понеже сме с атопична кожа от новородена.

# 8
 Heart EyesБлагодаря много за мненията.
Дали някой е пазарувал "на крака" от магазин "Папагал" в кв.Борово, ул.Солун №47 и дали е зареден поне наполовина от предлаганото на фирмения им сайт (http://papagal.net/)?

# 9
  • София
  • Мнения: 43 904
Heart EyesБлагодаря много за мненията.
Дали някой е пазарувал "на крака" от магазин "Папагал" в кв.Борово, ул.Солун №47 и дали е зареден поне наполовина от предлаганото на фирмения им сайт (http://papagal.net/)?

Мда, пазарувала съм, беше съвсем близо до блока ни като живеехме в борово...магазинчето е малко , но хубаво има доста неща...тогава още и джъмбо нямаше та пазарувах предимно от Папагал и от едно магазинче на Красно село Simple Smile)) (въпреки че и малечко е близо ми е леко антипатичен магазин....)
Всъщност Папагал има 2 магазинчета в едното е стока за по-малките , а в другото за по-големите Wink Така, че всичко от сайта им май го има...може би всъщност повечко неща..... поне преди скоро не съм ходила.....

Тя собствени
ката му пише във форума може да се включи или да я питаш на лични ако нещо конкретноте интересува дали го имат....

# 10
  • Мнения: 521
Изчакай да родиш и според потребностите на бебо пазарувай.На мойта мома и купих  от всички видове с надежда да пропие вода- но не би.И за залагалките - иска само на Авент от 0 до 3 месеца яа вече е 9
ТАка че всичко е индивидуално  Peace

# 11
  • Мнения: 175
Heart EyesБлагодаря много за мненията.
Дали някой е пазарувал "на крака" от магазин "Папагал" в кв.Борово, ул.Солун №47 и дали е зареден поне наполовина от предлаганото на фирмения им сайт (http://papagal.net/)?
Ето включвам се-питай какво точно те интересува.Старая се да поддържам всичко,с изключение на столчета за кола Embarassedняма място.

# 12
Къде мога да намеря най-голям избор от детски креватчета? Предварително благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт