Търся Парлодел

  • 986
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 856
Не мога да си намеря Парлодел, понеже бил спрян от внос. Момента е много неподходящ да го сменям с друго лекарство, така че моля ако някой си е купувал и вече не му е необходим да ми пише на ЛС. Ще си го платя. Аз живея в София.

Благодаря предварително   Hug

# 1
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Е, не мога да повярвам  Shocked! Аз съм бременна и го пия заради високи нива на Пролактина и мислех утре да отивам да си купувам, че ми свършва. Ако намеря ще ти пиша. Дано да намеря, че и на мен не ми се сменя  Praynig!

# 2
  • Мнения: 4 700
Ами доколкото zнам оЩе преди два месеца го спряха от внос. Най подходяЩо Ще е да го смените с бромокриптин. А и някъде четох, че имало внос на някакво ново лекарство zаместител на парлодела.

# 3
  • Мнения: 311
За съжаление наистина е спрян от внос. Аз си накупих три опаковки преди два месеца и сега имам само една, а къде ще го търся после и аз незнам.Даже съжалявам, че на си го потърсих в повечко аптеки понеже срокът му изтича чак 2010г.Май ше трябва да го сменяме с друго  Wink

# 4
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Еми, не намерих  Confused! Утре ще питам лекарката си с какво да го сменя, но освен Бромокриптин и Достинекс нищо друго не ми предложиха днес.

# 5
  • Мнения: 32
ЗДрасти
аз имам едно шишенце,което не ми трябва...,пиши на маил,ако решош нещо. От Варна съм.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 260
Добре де, какво му има на бромото? Не е ли едно и също? Аз не направих разлика в страничните действия.
dari75 , в никакъв случай достинекс .

# 7
  • Мнения: 4 700
Ами на някои жени бромото им действа с много странични ефекти. Аz лично го вzемах години и нямах проблеми. Иначе парлодела бил по пречистен от бромото.  Rolling Eyes

Дари, недей минавай на достинекс.  Naughty

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
За жалост няма да намерите никъде парлодел.Аз преди два месеца обиколих целия град и си намерих няколко опаковки,но..............след 25 дни и аз незнам какво ще правя. Може да намерите  МЕДОКРИПТИН-това е кипърския вариант  на бромото.Намира се лесно поне в Пловдив,със заявка на другия ден си го купувате цената е 5.90 и се покрива напълно от здравната каса.Аз още не съм почнала да го пия, чакам да свърши парлодела.Ако не ми понесе медокриптина остава ми единствения вариант Достинекс.

Общи условия

Активация на акаунт