Отзиви за "Маги фикс-малки тайни"

  • 103 798
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Някой използвал ли е?Ако сте готвили с "Маги"моля кажете си мнението-благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 228
Пълно е с какви ли не химии, натриев глутамат, Е-та каквито се сетиш. Иначе е вкусно, както повечето изкуствени боклуци. Пробвала съм този за пилешка кавърма и още някакъв, за картофи огретен май, и за винен кебап. Преди ги ползвах, но вече съм решила да не тровя допълнително семейството си.

# 2
  • Мнения: 7 474
Някои са вкусни, но на мен ми излизат киселини от тях  Sick

# 3
  • Мнения: 98
Аз от време на време ползвам бульоните.А веднъж си купих фикс за спагети-беше отвратителен.Никога повече няма да повторя!

# 4
  • Мнения: 1 679
аз също не съм купувала и няма да ползвам  Naughty

# 5
  • Мнения: 11 747
не ползвам нито сухи бульони, нито фиксове, нито универсални подправки от рода на Пикантина, Вегета и там други каквито се намират. Чудно ми е защо хората си дават парите за такива неща. Толкова подправки има - традиционни български, ориенталски, азиатски и други разни. Има толкова много зеленчуци, корени, листа, семена... Такива вкусни манджи и сосове си правя! За какво са ми тези химии??

# 6
  • Мнения: 44
Имат онзи специфичен вкус на полу-готовите супи.А фиксовете за спагети са направо отвратителни Sad

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 973
Пробвала съм за кюфтета и още един не помня вече кой беше  newsm78 и не съм очарована. Не купувам вече такива химии - бульони, фиксове и пикантини разни.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Купувала съм един два пъти фикс за спагети и то заради децата,че като ги гледат тези реклами и пощуряват,но честно казано не ми харесват.И ако не добавиш други неща просто става отвратително.

# 9
  • Мнения: 53
Благодаря,сега вече съм сигурна че няма да ги ползвам.И аз знам че са само химия. Peace

# 10
  • Мнения: 745
Ползвала съм, но не съм очарована.  Naughty

# 11
  • Мнения: 9 814
Ползвам фиксовете за мусака, спагети и винен кебап, определено ми харесват.

# 12
  • Мнения: 1 175
Ползвала съм и не съм доволна.Не купувам такава химия.А и на вкус са отвратителни.Не ги препоръчвам.

# 13
  • Мнения: 581
 Харесва ми единствено фикса за пържени кюфтета, но не овкусявам каймата само с него, добавям и други неща.

# 14
  • София
  • Мнения: 632
Купувала съм фикса за винен кебап и кавърма.На нас ни харесаха, но не ги ползвам често.

Общи условия

Активация на акаунт