Много кофти се чувствам....

  • 1 808
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 063
Вчера за първи път отидох на лекар да ми установят официално бременността...и лекарят се хвана за главата.
Първо каза, че ще имам вероятно проблеми с износването, поради операцията от миома на матката преди 5 години, която миома беше 10 см- огромна и поликистоза на яйчниците. Проблемите можели да дойдат от това, че матката, поради факта , че е рязана, можела да не иска да се разширява.....После като се качих на магарето се установи, че имам голяма киста на левия яйчник - 7 см.  и отново миома 3,5 см, но последната за сега не пречи.
Иначе бременността - 7 г.с. си била засега наред, дори се видя пулса, за радост и на таткото, който беше с мен.
Та д-р Димитров /14-та Поликлиника/ каза че съм голям куцуз, което е факт  Cry  Каза , че трябва да лежа в болница, заради кистата, която можела да расте и щяло да се наложи да ме оперират - лапароскопски....Можела и да се спука или да не расте - това са благоприятните изходи... Всъщност от това ми беше силната болка в корема...
И никакъв секс до края на бременността #Crazy
От 25 май постъпвам в Медицинска академия, незнам колко ще остана, но се надявам всичко да мине добре за мен и за бъдещото бебе. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 558
Rosita,съчувствам ти искрено за проблемите. Трябва да не се от4айваш оба4е и да вярваш 4е вси4ко ще мине добре и после ще гущкащ едно малко сладко беб4е!!!
Добре е 4е все пак са ти ги открили навреме, за да може да се пазиш и да вземеш мерки (между другото, вярваш ли 100% на доктора, защо не идеш и при друг, така за всеки слу4ай)
Ще полежиш което сигурно е потискащо и досадно, но знаеш 4е го правиш в името на бебо и това ще те крепи!
Стискам палци!!!

# 2
  • Мнения: 46 492
Напълно те разбирам, аз съм с 3 миоми, едната доста голяма  Neutral Face  Искам да ти пожелая успех и да си родиш едно прекрасно здраво бебче накрая  Wink

# 3
  • Мнения: 6 472
Rosita, много е гадно наистина, но горе главата! Grinning  Аз бях с киста при предишната бременност. Не се развиваше и през цялата бременност нямах никакви проблеми:) После я махнаха медикаментозно:)

# 4
  • Мнения: 5 140
Росита,късмет и не се притеснявай,мисли само за бебчо.Дано всичко се оправи.Стискам палци и успех. newsm17  newsm10

# 5
  • Мнения: 7 063
Victoria_R, да, вярвам на доктора, който ме прегледа, а и след 24 май ще ме прегледат доста други доктори. А и сама видях всичко на видеозона. Мерси за палците ! Успех и на теб!

# 6
  • Мнения: 7 063
Никол, благодаря за съчувствието....Ти до кога смяташ да ги отглеждаш миомите?

# 7
  • Мнения: 2 479
Горе главата - имам позната с подобни проблеми и бебето е вече голямо Grinning .Важното е да си спокойна и позитивно настоена!!!

# 8
  • Мнения: 1 289
Успокой се и успешна бременност Sign Exclamation  Всички ти стискаме палци.

# 9
  • Мнения: 3 461
Успех ти желая,доктора го познавам,много добър специалист и човек е.

# 10
  • Мнения: 6 315
Успех и леко бременеене! Стискам палци всичко да е наред! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 494
Роси, успех, мила, стискам палци и се моля всичко да се развие благоприятно за теб и бебето, дори и на легло важното е да се развивате добре, другото се преживява. Имам позната която след 2 спонтанни аборта изкара цялата бременност в болница, но си струва при всички положения. Сега имат прекрасно момченце, и тя вече е забравила болничната обстановка!

Успех!

# 12
  • Мнения: 46 492
Цитат на: Rosita
Никол, благодаря за съчувствието....Ти до кога смяташ да ги отглеждаш миомите?


Този месец съм на преглед, ще кажат дали растат или не. Ако всичко е наред до година август започваме опити за забременяване /тогава стават 2 години от първото ми секцио/. Дано всичко мине добре и след вторто бебе ще пробват да ги махат. Сега не посмяха, не са разположени благоприятно и можеше да се наложи да махнат цялата матка  Neutral Face  
Но за сметка на това забременях от един единствен опит и не усетих, че съм бремненна, нямах никакви неразположения, нито контракции, всичко мина много леко, дано и при теб е така  Praynig

# 13
  • Мнения: 215
Горе главата!
Бъди оптимист Simple Smile  и се радвай на бременността си!
Стискам ти палци!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Съжалявам за това, което ти е казал и открил докторът!
Успокой се, дори да се налага да си в болница и да лежиш - мисли за бебчо! Ще видиш след 7 месеца какво прекрасно малко същество ще гушнеш!!! Стискам ти палци и ти желая лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт