Къде изчезна Aptamil AR?

  • 611
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета,помагайте!В цяла Варна намерих само една кутия от това мляко,обиколих всички аптеки и специализирани магазини-никъде го няма.Ако някой знае нещо или е виждал някъде все още да го има,моля да пише Praynig Дъщеря ми е на 3 месеца с рефлукс и няма какво друго да и дам.А тази кутия ще ми стигне само за 5 дни...

# 1
  • София
  • Мнения: 574
Момичета,помагайте!В цяла Варна намерих само една кутия от това мляко,обиколих всички аптеки и специализирани магазини-никъде го няма.Ако някой знае нещо или е виждал някъде все още да го има,моля да пише Praynig Дъщеря ми е на 3 месеца с рефлукс и няма какво друго да и дам.А тази кутия ще ми стигне само за 5 дни...

Моята приятелка дава някакви прахчета за повръщането,консултирай се с лекар за тях,имат ефект.А от др.месец ще почнат да внасят и NAN-AR.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 777
Ох,лъч надежда!Благодаря!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 574
Ох,лъч надежда!Благодаря!  bouquet

За нищо,а за тия прашчета,моята приятелка ми каза,че тая доцентка ги изписва на всички бебета май,ако искаш да питам как се казват,само знам ,че ги забъркват в определени аптеки и се пият по колкото пъти яде бебето.Струват около 11 лв.за месец.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 777
Ще съм благодарна,ако не те затруднява да попиташ за тези прахчета.Педито ни нищо не казва,а знае какъв е проблема-нали тя ни изписва мляко от 30 лв...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Прахчетата се казват Мотилиум, само че се правят в някои аптеки, а не се продават готови. На нас ни ги предписа доц. Ковачева заедно с Фризовом (нали доц. Маринова и е колежка  Rolling Eyes), бях с една приятелка на нейното бебе предписаха същото. Пият се 15 мин. преди ядене в продължение на 1 месец. Аз реших обаче да не давам нито Фризовома, нито  прахчетата.

# 6
  • Мнения: 22 430
Аптамил поне при нас в Плевен има, а ако започнат от ново да внасят Нан АР ще е просто супер.
За прахчетата не знам.

# 7
  • Мнения: 554
Аз бях взела една кутия от Пикадили в Младост и винаги съм го виждала там. Ако няма и си я закъсала много имам един неотворен пакет, който няма да ми трябва то и другия не го ползвах, но го отворих. Ако искаш неотворения ми пиши.

# 8
  • Мнения: 71
И аз днес останах неприятно изненадана, че нама Аптамил АР. Имам само един пакет и след това не зная как ще реагира бебчо само на Аптамил 1. Смятах да обиколя атеките утре, но явно няма да има успех. Дано в някои супермаркети да има все още. А това за НАН АР е супер, защото все пак цената е доста по-поносима. Моето педи нищо не ми еказала за прахчета, но ще питам следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт