д-р Петър Найденов

  • 11 425
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Моля ви за мнения

# 1
  • Мнения: 95
Страхотен професионалист и човек  newsm10 smile3501

# 2
  • Мнения: 10
Петър е страхотен човек и лекар! Помогнал е и помага на много хора.
Съчетава медицина с хомеопатия и астрология,  като по този начин има цялостен поглед върху състоянието на пациентите си и причините за него.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 20:48 от Assen

# 3
  • София
  • Мнения: 1 095
И както всички нас си има своите недостатъци.  Laughing Имайте го предвид, за да не се разочаровате.

Аз също съм доволна, но има хора на друго мнение.  Hug

Това е като надеждата за велик купон. Колкото по-голями са очакванията, толкова по-рисковано е.

Успех!!!

# 4
  • Мнения: 136
Никога не съм ходила при него. По принцип съм привърженик на традиционната медицина. Но...моя приятелка му е луда фенка, изпълнява стриктно каквото и каже. Никога не е давала антибиотици на децата си ( на 6,5г. и 3г.) и никога няма да им даде. Тя казва същото "Супер човек и професионалист". Ако се интересуваш пиши ще ти уреди прием. Знам, че много пътува и не било лесно веднага да го хванеш. Между другото той е бил доста години лекар (педиатър), незнам как е решил да се занимава с хомеопатия

# 5
  • Мнения: 95
Решил е да се занимава с хомеопатия виждайки безсилието на традиционната медицина и лудостта  с антибиотиците

# 6
  • София
  • Мнения: 1 095
.............. Между другото той е бил доста години лекар (педиатър), незнам как е решил да се занимава с хомеопатия

Защо? Той и сега си е педиатър! Това не е вещ за да се загуби. А как е решил да стане хомеопат  Hug -  не само е решил, ами е направил ии първия хомеопатичен курс за Бг. Т.е. доста хомеопати са тръъгнали от там, от този курс.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт