Супер упорито вагинално течение!

  • 2 243
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 459
Момичета, отчайвам се тотално  Sad
С нищо не се лекува това проклето течение, което не ми дава мира.
Пия АБ една седмица и 2-3 дни след като ги спра пак същата работа.
От близо 2 години вече се опитвам да го излекувам с какво ли не, но не и не.
Ефеката е само първите няколко дни и после всичко започва отначало.
На микробиологичното изследване излезе това:
Микробиол.- вагин. :
друго: 1/На директната микроскопия се наблюдава БАКТЕРИАЛНА ВАГИНОЗА с Gardnerella vaginalis,оскъдно "clue cells" и сегментоядрени левкоцити.Липсват лактобактерии.
2/НЕ СЕ ИЗОЛИРАХА патогенни бактерии и гъби.
За тая бактериална вагизоза ми изписаха да пия Стандацилин, Флажил, Микомакс. Слагах и Флажил глобули.
Изпих ги и както ви обяснях по-горе ефекта от тях беше точно 3-4 дни и дотам.
Не знам вече кво да пия и кво да го правя тва течние, обаче адски ме подтиска  Confused
Адски дискомфорт изпитвам и от ежедневните превръзки, които се налага да ползвам постоянно. Едно, че не се чувствам добре, друго че ме е страх да не взема да се накича с някви гъби от тях  Confused
Съвети приемам всякакви  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
А партньорът ти лекува ли се наред с теб?  newsm78
Защото винаги при упоритите вагинални течения се лекуват и двамата едновременно, за да няма такива изненади, като при теб.
Друг е въпросът, че лекарствата почти не помагат и лечението трае с години. ooooh!

# 2
  • Мнения: 200
И при мен е така лекуваме се и двамата отивам на контролен преглед уж всиичко е наред и след няколко дни пак същото  ooooh! .След 6 мес. като ида пак -почвам отначало.За вагиночата пих същите лекарства ,но слагах глобули Лактофем иии никаква разлика!
Ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 3 459
А партньорът ти лекува ли се наред с теб?  newsm78
Разбира се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт