бананова диета

  • 5 521
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
много вкусна и приятна - 5 дена на по 5 до 6 банана и отслабваш без гадни супи или глад защото  са вкусни и засищат трябва да се пие и много вода 2.5 - 3.5 литра това е  Hug

# 1
  • Мнения: 916
Ти правила ли си я и с колко отслабна? newsm78

# 2
  • Мнения: 3 036
Имаше подобна тема миналата година,но не беше само банани.
Надникни и виж.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231230.msg5228025#msg5228025

# 3
  • Мнения: 32
не съм я пробвала но трябва да отслабна бързо че в петък ще си купувам бална рокля а малко съм напълняла а отслабвам и като бягам и мисля че ако съм на банани те ще ми дават енергия и няма да напълнявам какво ще кажете ако знаете нещо по-добро препоръчайте ми

# 4
  • Мнения: 488
didencetoo  моето предложение е да ичетеш темата дадена ни от  desi_minkova  там пише много интересни неща. Аз си направих труда. Разбрах, че има смисъл в това стига да не се прекалява и задължително съчетано със спорт, а гледам, че при теб има спортуване така че............. Давай смело.  Peace
Пробвай първо за по малко дни и ако има при тебе ефект за повече после. Пожелавам ти успех с диетата и с избора на рокля.
[/i]   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 678
не съм я пробвала но трябва да отслабна бързо че в петък ще си купувам бална рокля а малко съм напълняла а отслабвам и като бягам и мисля че ако съм на банани те ще ми дават енергия и няма да напълнявам какво ще кажете ако знаете нещо по-добро препоръчайте ми

Не бих ял банани ,ако трябва да сваля за кратко килограми Peace

# 6
  • Мнения: 721
Пробвай, защо не.

Можеш да го съчетаеш и с билков чай с мед между храненията, в духа на др Емилова.

Само не забравяй, че захранването е важен етап от всяка такава драстична диета.

# 7
  • Мнения: 1 197
Сестра ми прави тази диетата от линка на desi_minkova и отслабна за една седмица с 3кг.

Общи условия

Активация на акаунт