Кои са най-малките памперс - гащи?

  • 2 711
  • 7
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 333
Дъщеря ми тежи 9 кг. и е висока 75 см.
От една седмица е решила да пиша в гърнето. Аз никога не съм я слагала на гърне досега, но като гледа батко си явно е разбрала за какво става дума . Съвсем сериозно си казва когато и се пиша, но на мен ми е много трудно да махам и слагам постоянно памперси. А и не винаги съм достатъчно бърза.
Та искам да взема памперс-гащи. Обаче тези които пробвах са и големи - на либеро.
Кажете има ли по-малки памперс - гащи. И кои са те.


Благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
На Памперс има 4-ти размер памперс гащи.4-ката май беше от 7 до 17 кг,би трябвало да са ви добре.

# 2
  • Мнения: 1 371
На сина ми купувам само гащички. Предпочитам Либеро, но съм взимала и Памперс. Определено Памперса са по-малки и по-тесни. Ще й станат. Четворката.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 333
Купих 4-ката на Памперс. Доста са и големи.  Rolling Eyes
Те са 9-14 кг.
Тя е точно 9 кг и е доста слабичка. Някой не знае ли по-малки  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Не мисля,че ще намериш по-малки гащи.Сега погледнах и Хъгис,те също започват от 9 кг.Просто се предполага,че гащите се ползват от по-големи бебета,които са и повече килограми.Незнам защо няма вариант за по-слабичките...
А,и погледнах в интернет,4-ката на гащите на памперс ги дават от 7 кг,чудно ми стана защо твоите са от 9...

# 5
  • Мнения: 11 003
4-ката гащички, които съм виждала, също започват от 9 кг.

http://www.pampers-club.ru/products.php?pr=lg

# 6
  • Мнения: 2 122
най-малкият номер си е 4-ката, на моето дете 4-ката на Памперс са й малки, цялата става на гънки като е с тях- впиват й се в кожата, на годинката я измериха 9500 гр.
така са и новите памперси sleep&play, трябва да й вземам по-голям номер

# 7
  • Varna
  • Мнения: 333
Не мисля,че ще намериш по-малки гащи.Сега погледнах и Хъгис,те също започват от 9 кг.Просто се предполага,че гащите се ползват от по-големи бебета,които са и повече килограми.Незнам защо няма вариант за по-слабичките...
А,и погледнах в интернет,4-ката на гащите на памперс ги дават от 7 кг,чудно ми стана защо твоите са от 9...

А продават ли някъде памперс - гащи на Хъгис? Имам спомен от баткото че бяха най-малки и тънки. Казаха ми че вече нямало памперс - гащи на Хъгис.  newsm78




Общи условия

Активация на акаунт