Търся телефонния номер на една козметичка...

  • 838
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 794
Здравейте  Hug
Преди 2 месеца започнах да ходя на козметичка зад хотел Плиска. Казва се Цвети. Някои жени от форума също ходят при нея...за съжаление Цвети вече не работи там  Tired Разбрах го по много неприятен начин, когато преди 2 седмици ходих и на нейно място беше една много груба и нескопосана козметичка. Обезобрази ме ужасно! А лицето ми имаше нужда само от освежаване, пъпки не ми излизат от както ходя редовно на почистване...Както и да е, няма да се оплаквам сега. Моля, който знае телефонния номер на Цвети да ми пише на лични  Praynig Тя беше споменала, че ще работи в нов козметичен салон в подлеза на НДК...Много ми се иска да я намеря,защото наистина работи много добре  Praynig
Също така, ако можете да ми препоръчате добра козметичка (в случай,че скоро не открия номера на Цвети) в района на хотел Плиска или ж.к. Младост 1-2 ще съм много благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 9 814
По-добре не питай за добър козметик в района на Младост 1.

# 2
  • Мнения: 3 794
Франческа Салиери, в какъв смисъл го казваш ?

# 3
  • Мнения: 9 814
Не мога да намеря добра козметичка в Младост1 вече 10 г. Последно ходих при една, която буквално ме обезобрази. По-добре търси в центъра.

# 4
  • Мнения: 3 794
Благодаря Франческа Салиери!
Тогава разширявам обсега  Laughing + центъра Simple Smile

# 5
  • Мнения: 779
 а аз мислех да си запиша 4ас тая седмица!!!
  Tired
 някой,ако разбере да пише къде работи сега

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
За Младост 1 мога да ви дам координати на две козметички - майка и дъщеря, и двете се казват Цвети  Simple Smile Много внимателни и мили. Салона е на пазара в един търговски център Peace

# 7
аз мога да ви препоръчам козметичката в салон Creative (зад МОЛ София) да малко е далече от Младост и Плиска, но там работят с много добри материали и сега са вкарали някакъв нов уред, който заменя парата и ти прави нещо като сауна на лицето, а отделно и фитнес за лицето много е приятно аз го изпробвах и бях очарована . аз като отида там си правя пълна програма и съм много доволна и от маникюристката! 0886776051 салон Creative

# 8
  • Мнения: 4 275
Тъкмо прочетох  в по-стара тема за козметичка, от която няколко съфорумки са доволни  Flutter
Та какво стана? Някой намери ли координатите на Цвети?  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте и аз търся кординатите на същото момиче ако някои ги знае да пише baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт