Един въпрос за цикъла след раждане

  • 1 105
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте Hugмомичета след раждането удължи ли ви са цикъла или се намали.Аз преди да забременея ми идваше на 28-29 дена и течеше по 5-6 дена,а след като родих пак ми идваше отначало на 27-28 дена пак по 4-5 дена така поне 2-ти и вече повече от 1 година ми идва пак на 28-29 дена само че ми тече по 3 дена.Според вас при по къс дневен цикъл кога се пада овулацията.Итересно ми е за в бъдеще да знам ако реша да имам 2-ро детенце  Flutter Ще се радвам ако споделите  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 476
При мен също след раждането цикъла ми намаля като времетраене и болезненост.
Продължителността на цикъла няма нищо общо с овулацията-тя се изчислява от 1-я ден на мес.цикъл.Най-често се пада 13-и,14-и ден от началото на цикъла  Laughing

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Блазя ви  Laughing
При мен няма никаква разлика, а положението като болезненост и количество не е ми е "розово" Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 9 973
пак така,но вече не ме боли

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Вече не помня,но май беше също както преди. Crazy

# 5
  • Мнения: 1 197
Нямам никаква промяна в мц.Пак ми свършва за 3дни, пак не ми е особенно болезнен, но ми тече много по-силно

# 6
  • Мнения: 610
При мен е също като преди ,нищо не се е променило.Добре,че никога не съм имала болки Heart Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз така и не разбрах.Като спях да кърмя започнах противозачатъчни, а с тях всичко е по график, като часовник съм  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моя не се промени, а за - овулацията може да си я провериш с тест или с мерене на Т. По сигурен начин от това няма. Така се предпазвах от бременност (без тестове и мерене на Т). Сега имам една позакъсняла овулация в съседната стая  Mr. Green. Да ми е жива и здрава, ама вече знам, че не може да се разчита на точността на ову-та.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Нямам промяна като време....може би количествено...но май по-точно е от протвозачатачните от колкото от раждането ефект....

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Пак ми идва на 29-30 дена,но като количество и продължителност е малко по-обилен.

# 11
  • Мнения: 950
При мен си е како беше и преди да забременея, нищо не се промени.

# 12
  • Мнения: 750
При мен стана по-болезнен и по-продължителен. Преди ми вървеше 3-4 дни, сега 8-9, също е доста по-обилен.

# 13
  • Мнения: 4 965
Няма абсолютно никаква промяна - даже ми идва на същите дати (същата продължителност, през същия интервал от време, същото количество, болки никога не съм имала - нито преди, нито след). Peace

# 14
  • Мнения: 65
Здравейте,

Моят цикъл още не се е регулирал. Дъщеря ми е на почти 8 месеца, и до миналия я кърмих. За първи път ми дойде на 4м. и половина след раждането, после прескочи цял месец, после дойде, а този месец закъсня и така. Това което е сигурно, че първите 2 дни е ooooh! после е слаб. Надявам се като започна пак хапчета да ми се регулира и да не "играе" така Peace

Общи условия

Активация на акаунт