за плащането в Шейново

  • 2 323
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, мами!Предстои ми в началото на юни (живот и здраве) да раждам, насочила съм се към Шейново, но не ми се следи там бремеността.
Имам такъв въпрос: ако си платя на каса в Шейново - трябва ли да плащам и на лекаря отделно?
Кога трябва да се разбера с лекаря?Какво влиза в тази такса от 800 лв.?А кой доктор да избера?
Знам, че въпросите са ми много и ще се радвам на всеки отговор и опит по този върпос...Благодаря

# 1
  • Мнения: 9 973
защо държиш да си плащаш?Аз не съм плащала
всички са специалисти и няма от какво да се боиш
леко раждане!

# 2
  • Мнения: 728
Ако имаш предпочитания към лекар и екип да си платиш - добре, но до колкото разбирам ти не си се ориентирала към никой, така че какъв е смисъла да плащаш?

# 3
  • Мнения: 1 512
Таксата от 800 вл. се заплаща, ако желаеш избор на точно определен екип, в който освен акушер-гинеколога се включва анастезиолог, акушерка и педиатър, който поема бебенцето след като се роди.
Когато ти издадат обменната карта от ЖК (не помня в коя семдица беше, към края на 7-ми месец, ако не се лъжа), можеш да отидеш при лекаря и да се уговорите за всички подробности около раждането.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 718
Ако имаш предпочитания към лекар и екип да си платиш - добре, но до колкото разбирам ти не си се ориентирала към никой, така че какъв е смисъла да плащаш?
и аз това исках да питам  Rolling Eyes
а откога е 800лв  Rolling Eyes аз като раждах таксата при избор на д-р беше 100лв

# 5
  • Мнения: 9 973
преди 6-7м. беше 150лв. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 36
Мисля да си платя понеже всички казват, че иначе не ти обръщат внимание...

# 7
  • Мнения: 242
Плаща се на каса -800 лв,ако  искаш екип, ама ако наистина нямаш предпочитания към доктори и не ги познаваш и не ходиш там,защо ще плащаш,гаранцията ,че ще ти се обърне повече внимание никога няма,и да си платиш и да не си платиш Peace
Иначе за доктор-мога да ти препоръчам -Р.Виденов-всеки четвъртък преглежда на частно в 13 кабинет  Hug
 Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 9 973
Мисля да си платя понеже всички казват, че иначе не ти обръщат внимание...
ето аз раждах там и ти казвам,че не е така.Друг е въпросът ако имаш излишни пари............ Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 361
Аз като раждах, не съм плащала нищо, като изключим епидоралната упойка, но тя си беше по желание Peace и съм доволна от това как протече раждането Hug

# 10
  • Мнения: 22
Аз раждах в шейново преди 3м. не съм си избирала екип въпреки че в края на бременоста имах проблеми.Родих секцио при доктор ГАГОВА ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ Я доволна съм също така докато бях там чух добри отзиви и за Чорбева която е шеф на отделението както и Богословова.Не съм плащала нищо а иначе таксата за избор на екип наистина е 800. Като цяло повечето са добри въпреки че на всякъде си има издънки.Общо взето работата малко си опира и до късмет пожелавам ти го.Но все пак ако си решила да си плащаш тези които ти ги препоръчвам са доста добри.

# 11
  • Мнения: 22
Забравих да допълня че 800 е само за избор на екип при нормално раждане ако искаш епидурална упока струва 150 за вип зала също се плаща допълнително но според мен е голяма глупост.Плаща се също и ако секциото е по желание.

# 12
  • Мнения: 49
родих при ненов и си платих страшно съм доволна и смело мога да ти кажа че да трябва да си платиш ако искаш отговорно внимание и стриктно проследяване на бременността-това е мое мнение и на базата на приятелки които не са си платили за тези които ще ме нападнат като казват че не трябва да се плаща

# 13
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Родих в Шейново, но не съм ходила там на ЖК. Избрах си доктор много от рано Д-р Богословова. Много съм доволна от нея и от целия й екип. Платих си естествено, но колкото аз прецених, не съм плащала такава установена такса.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 73
Миличка родих в Шейново 2006г.,отидох на преглед при препоръчана ми от много близък лекар(гинеколог-пенсионер)доктор Ковачева,когато я попитах колко ще ми вземе за да ми води тя раждането ми отговори ,че парите ще отидат в нейния джоб,но въпреки това е безмислено да и ги давам тъй като ме увери че няма да има разлика в отношението.Така и стана без една стотинка да съм дала съм страшно доволна,е разбира се базата не е кой знае какво.УСПЕХ
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт