защо????

  • 546
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Започнах тема тук за бременност и съмнения за фиброаденом, но незнайно защо тя беше преместена и получих само два или три коменатара. Sad Много ми е тежко в момента. Разкъсвам се отвътре. Трябва ли да обяснявам, че поместих темата тук, защото съм бременна? Ако не бях, щях да се ориентирам другаде естествено. Ако може този, от който зависи това да я върне отново тук, защото имам нужда от мнения , касаещи бременност и посочения проблем. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 915
В преместения форум за хомеопатия би трябвало да получиш повече мнения, защото там влизат и майки, и бременни, ползвали различни хомеопатични средства - евентуално и за твоя проблем. Тук, в навалицата от много по-общи теми, твоята бързо ще изпадне и ще се загуби назад.

Модераторите са ти преместили темата с цел да получиш по-бързо и повече конкретни отговори, а не защото са сметнали темата ти за маловажна.

Желая ти здраве и спокойна бременност.
Hug

# 2
  • Мнения: 9 776
Много хубаво, но откакто темата ми е преместена не съм получила нито един коментар. Тъй, че не виждам полза. Освен това темата не е за хомеопатията, а за това дали някоя бременна жена е имала подобен проблем.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
http://archives.bg-mamma.com/archive/000/050/823/50823/50823.html


Прегледай тази тема докато получиш отговори    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт