Ползва ли някой количка Moon Buggy Fit?

  • 3 945
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 717



момичета, харесах тази количка в интернет магазин, но не намирам отзиви за нея, а тук заради великненските празници е затворено навсякъде и няма как да я видя наживо
молбата ми е, ако имате вече впечатления от нея или изобщо от марката, да ги напишете
аз не успях да отрия дори сайта на производителя Confused
благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 15 229
а-каква-й-е-цената. прилича-ми-на-новият-модел-на-Чиполино

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3635

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Със Зия-та е идентична.http://www.mothercare.com/gp/product/B000W9ONMU

# 3
  • Мнения: 4 717
да, прилича но не е, Муун са си отделна марка, а цената и е около 120евро. Останалите модели са доста скъпички, а този е най-евтиния
много се чудя, днес ще ида да я видя на живо и ще докладвам Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Имах предвид,че като модели са идентични.Не,че са една и съща марка...

# 5
  • Мнения: 622
Може ли линк, че нищо не намирам в гугъл.Иначе изглежда добре, но искам да и видя характеристиките

# 6
  • Мнения: 4 717
ЕвиАнди - не те разбирам какъв линк? мога да ти дам но на чешки, от интернет магазин са тези снимки, не намирам официалния сайт на производителя Sad

# 7
  • Мнения: 111
Много ми харесва Зията. В България продава ли се някъде?
Мерси!

# 8
  • Мнения: 622
Много ми харесва Зията. В България продава ли се някъде?
Мерси!
Доколкото знам все още не Sad Иначе количката е хубава Peace

# 9
  • Мнения: 301
тази количка я има масово в немския е-вау, а зията респективно в английския виж те ги там

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Поръчах я от немския ибей преди месец за едно момиче от форума, само че другия модел с разделените гуми отпред. Очаквам да пристигне всеки момент и ще я помоля да пише отзиви след това  Peace

# 11
  • Мнения: 112
Момичета,
от един месец ги гледам тия колички (имам предвид Petite Star zia и Moon Buggy Fit). Де що има продавач в ebay, съм питала и разпитвала за тях.
Почти няма такива, дето да доставят за България. Зия-та я поръчах на адреса на един приятел в Лондон, но ми отказаха плащането с кредитната карта, защото е издадена в БГ, а те проверяват съответствие с адреса за доставка #2gunfire
Но от многото кореспонденция завързах разговор с една мадама от английски онлайн магазин и тя ми каза (в непринуден разговор Laughing) че са спряли да зареждат и продават Зия, защото имали няколко рекламации по отношение на стабилността на количката newsm78
А и гаранцията на Зия-та е само 6 месеца и не важи за БГ.
Аз засега се спирам на Moon Buggy Kiss (с разделените колела) и ако не намеря как да ми я доставят до БГ, следващата седмица ще пътувам до Италия и навръщане ще отда да си я купя на място от Германия! Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 112
Сега попаднах на една друга тема, където Me_and_baby е публикувала отзиви за Moon-а
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206621.60
 #Crazy
май и от нея ще се откажа Sick
и накрая ще си купя тоя прословут Запп на Quinny #Cussing out

# 13
  • Мнения: 4 717
момичета, съжалявам, че не бях влизала отдавна тук за да ви напиша Муун-а

ще се повторя - не си заслужава и на половина парите
ужасно е нестабилна, текстила е евтин - червеното е по-скоро ярко малиново, а черното дори не е графитено а смесено с нещо кафеникаво Sick Sick, предното колело на ФИТ-а се откачи, при опита на мъжа ми да го откопчае с ръка!!!, на всичкото отгоре гръбчето е меко, т.е. няма подложка, а само плат

сравнявайки Бритакс-а, Запп-а и Муун-а - еми да ви кажа Бритакса е на светлинни години пред останалите 2, единствения недостатък е гръбчето дето не ляга, но е просто учудващо добро качество(не й правя реклама, защото я имам Embarassed)

Аз бях поръчала Муун-а и същия ден отидох в магазин за да я видя на живо - е познайте, веднага се обадих за да се откажа от доставка, добре че тук не се плаща предварително #Crazy

Пожелавам ви успех в търсенето и дано си откриете най-удобната количка за вашето мъниче Hug Hug

# 14
  • Мнения: 112
на мен единственото, което не ми харесва на Бритакс-а е, че сгъването е тип "сандвич"
а за мен това е проблем, тъй като колата ми е с малък багажник Sick
иначе ходих да я разгледам в магазин 9+ и ми изглежда много маневрена

Общи условия

Активация на акаунт