препарат за прозорци

  • 5 096
  • 25
  •   1
Отговори
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета с какви препарати почиствате прозорците?
Някъде бях чула,че има някакви препарати със спирт и предавали по-голям блясък на прозорците newsm78
Дали е вярно Thinking

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Гледах реклама на прапарат за прозорци със съдържание на алкохол, но му забравих името.  Embarassed

# 2
  • Мнения: X
Ефекта от препарата с алкохол е същия, ако във водата се добави оцет. Peace

# 3
  • Мнения: 85
Аз ползвам от няколко години CLIN /този от рекламата/ и съм много доволна, че без много усилия прозорците ми светват, а и микровълновата, телевизора също бърша с него.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 921
Тук преди време се обсъждаше точно този номер, да се минат със спиртен разтвор стъклата за блясък... Wink Само че не се сещам дали преди това ги чистиш с нещо друго.

# 5
  • Мнения: 3 376
Аз използвам Frosch и честно казано това е най-добрия,който съм срещала до момента. Peace

# 6
  • Мнения: 4 916
С най-обикновен Медикс с пулверизатор Peace почиства чудесно.

# 7
  • Мнения: 14 471
с бинго. медикса въобще не чисти - голяма излагация е, само на миризма го докарва

# 8
  • Мнения: 686
С най-обикновен Медикс с пулверизатор Peace почиства чудесно.

И аз съм доволна от Медикса

# 9
  • Мнения: 751
Аз ги чистя с Forte и определено съм доволна от него. Peace

# 10
  • Мнения: 4 390
Онзи ден купих за първи път AJAX Glass Crystal Clean, Ultra Transparency. Страхотно почиства.

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 894
благодаря ви за отговорите момичета  bouquet

макар и да не намерих отговор на въпроса си Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз използвам Frosch и честно казано това е най-добрия,който съм срещала до момента. Peace

И аз ползвам Frosch, доволна съм.  Peace

# 13
  • Мнения: 4 390
Никога не купувам препарат със спирт, защото се притеснявам да не нацеля такъв, който е с метилов, вместо с етилов.
А за блясък, би могла да пробваш тази смес - 1 л. вода, 2 с.л. оцет, 1 с.л. спирт и малко сол.  Grinning

# 14
  • Мнения: 14 471
Онзи ден купих за първи път AJAX Glass Crystal Clean, Ultra Transparency. Страхотно почиства.

този наистина е страхотен, но скоро не съм го срещала по магазините

Общи условия

Активация на акаунт