Движение на българските майки РУСЕ - 4

  • 34 141
  • 695
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 287
Новата ни тема.

Старите ни теми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262034.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265858.0

До момента има събрани от карнавала вчера 1905лв и още 600лв от спонсорите ни.

Момичетата,които не са се отчели на Деб,моля направете го в близките дни!

Празникът вчера беше върхът.Наистина до сега не бях присъствала на такова събитие.Аз лично се забавлявах.Благодаря ви на всички,защото без вас карнавалът нямаше да го има!Искам да си пожелая да продължаваме в този дух всички заедно.Ще имаме препъникамъчета,но това е част от пътя,който трябва да извървим.Искам да си пожелая още заедно да успеем да направим животът на всички деца - наши и ничии по-добър и по-пълноценен.Щастлива съм,че ви има и че ви познавам.
Миналата година по това време изобщо не вярвах,че мога да намеря съмишленици.Сега си мисля,че сме най-страхотният екип - всички ние - включвам всички без изключения.

А сега да мислим вече за женското парти - КОГА,КЪДЕ,ОТ КОЛКО ЧАСА,ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО ОБЛЕКЛО И Т.Н. Mr. Green BlushХайде,казвайте.

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 12:55 от kabzimalka

# 1
  • Мнения: 470
Кабзи благодаря ти за новата темичка.Пу първа се записвам в нея.Мисля че радостта да се познаваме и работим заедно е взаимна от всички.Сигурна съм че ще постигнем още по-големи успехи.Сега ще кача и останалите снимки от моите.

# 2
# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Честита ни нова тема,пожелавам на всики много пролетно настроение,усмивки,слънчеви дни и успехи.

И аз качих снимките от моя апарат,от тук нататък саhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=230402&photo=348
явно сме качвали едновремено със Ива,защото са се поомешили Mr. Green

  А това е адреса на албума от самото начало
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230402&view=1&photo=1

# 4
  • Мнения: 141
ЧРД на Ива! Бъди жива и здрава, много обичана и даряваща любов! bdbaloni

# 5
  • Мнения: 3 376
Да се запиша и аз в новата ни темичка,Кабзи благодарим   bouquet

Смогнах и аз да кача моите снимки най-накрая,сега отивам да разглеждам,че не успях да видя всички снимки  Crazy

Момичета,а как да си ги сваля?Освен копи/пейст една по една има ли друг по-бърз начин Blush

# 6
  • Мнения: 1 942
Честито и от мен на Ива  newsm51 newsm51 newsm51
Хубави емоции и весело изкарване  Flutter

# 7
  • Мнения: 1 287


Момичета,а как да си ги сваля?Освен копи/пейст една по една има ли друг по-бърз начин Blush

Май не.  ooooh!

# 8
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
да се присъединя и аз към новата темичка, сумата от карнавала е наистина впечатляваща и е факт благодарение на вас Hug

а къде ще е срещата ни, къде биха ни побрали

# 9
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден,
 Ива!!!
Желая ти много здраве и
 сбъднати мечти!!!

# 10
  • Мнения: 946
супер сумичка  Peace

# 11
  • Мнения: 706
kazwajte по навреме а банкета ,че да организирам гледачи.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 08:34 от mona25

# 12
  • Мнения: 395
Ивче честит рожден ден и от мен Flutter
Пожелавам ти цялото щастие на света, много здраве ,любов и щастливи мигове с малката ти маймунка  newsm51


Taka за срещата ни...нека първо решим ден и час...Ако е вечер примерно, удобно ли е на всички? Можете ли да оставите децата на някого?
За място- може да е по-тихо заведение-примерно Дел Кано...може да е механа- Странджата да речем. Не знам...зависи от часа...ако е през деня трябва да е някое кафе или бистро.
Къде могат да ни направят голяма маса- Странджата, Чифлика, Дел Кано, Фемили, Ловна среща, Ултра( бившето 6 без 10), онова на Борисова- Скай бар май се казва- сега е ресторантче, Рига- механата или Панорамата, , Елита.....ами не знам за това се сещам в момента- казвайте- гласуваме и избираме...аз предложих дата петък- 28.03. Как ви звучи?

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 21:41 от peonia

# 13
  • Мнения: 470
Благодаря още един път на всички за пожеланията.За срещата не мога още да кажа, че ние пак вероятно ще пътуваме извън града но незнам още кога- петък или събота.Незнам точно какво имате предвид-банкет като банкет в буквалния смисъл или просто почерпка  Grinning. хайде включете се и кажете предложенията си да ги обсъдим.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Банкет като Банкет плюс изразходване на останалата ни енергия до дупка в някоя дискотечна "дупка" Joy

Общи условия

Активация на акаунт