пла4е и пи6ти,като спи

  • 1 191
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Искам да ви попитам,слу4вало ли ви се е беб4о да пла4е и пи6ти,докато спи,без дасе събужда.Питах докторката,каза 4е било нормално,можело да сънува не6то детето.Дали е така или има не6то тревожно ooooh!.Предварително ви благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 9 814
Да около 6-я месец, докато спеше често мрънкаше. Сега  често говори на сън. И аз съм питала и на мен ми отговориха, че е нормално.

# 2
  • Мнения: 541
Виждам, че сте почти на 6 месеца, това може да е и от зъбите. моят редовно го правеше преди да му пробие поредното зъбче.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И моето детенце имаше такъв период,ще премине,не се притеснявай!

# 4
  • Мнения: 266
Дани като по- малък се смееше на сън, сега обаче бълнува и дори ми прави истерия спейки....за жалост всяка вечер плаче (без да се буди) поне по 2-3 пъти. Изведнъж крясва и се започва рееееев, случвало ни се е да се мята като обезумял по 15 мин и да не може никой да го успокои  ooooh! И на мен са ми казвали че е нормално, но аз съм свидетел всяка вечер как явно нещо много сериозно го тормози, чудя се как да му помогна и най- вече дали това някога ще спре  Tired

# 5
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Не съм имала подобен проблем, но аз на твое място бих се консултирала с лекар специалист, а не само с личния доктор на детето! На моя приятелка така детенцето от едни месеци нататък взе да плаче безпричинно и през деня и през нощта, а малко по-късно и да се тресе с конвулсии и докторите я успокояваха, че щяло да отмине, да не се безпокояла, сънувало било нещо....Мина година и половина преди да установят и поставят диагноза "ДЦП" и някакви нарушения в развитието на мозъка, за да може тя и съпруга и да вземат съответните мерки за започване на лечение! Rolling Eyes
~~

# 6
  • Мнения: 93
 И ние бяхме така известно време. Но не всяка нощ, а примерно 2 нощи подред, псоел след една седмица. Това беше според мен и от зъбите донякъде, но отмина. Вече има 16 зъби и в близките 1-2 месеца не сме имали такива проблеми, дано и да нямаме.
 Мисля че ще премине след известно време.

# 7
  • Мнения: 5 940
Знам колко е страшно и  колко безсилен се чувства човек. Синът ми два пъти така ревеше безутешно без да се събужда около 15 минути всеки път. Дните непосредствено след това се появиха горните два зъба. Възможно е при вас да е друга причината- нова силна емоция, нова, неподходяща храна.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
Случвало се е да изплаква само на сън,без да се събуди.Но да пищи не.

# 9
  • Мнения: 9 973
и на нас ни се е случвало Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 361
При Алекс се получи веднъж  - започна да ревe, почна да се мята като обезумял докато спеше не можеше никой да го успокои или събуди...  най- накрая успя да отвори очи и много трудно заспа после.
И на мен ми казаха че е нормално... най вече когато през деня е натрупал повече впечатления... - тогава ние бяхме на море с него...
Слава богу при нас това нещо беше само 1 път - за сега...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Виждам, че сте почти на 6 месеца, това може да е и от зъбите. моят редовно го правеше преди да му пробие поредното зъбче.

 Peace И Велизар плаче все още на сън като му излиза зъб!

# 12
  • Мнения: 554
И ние сме така, но само когато спи през деня, вечер само е измрънквала и накрая резултата... имаме зъбче най-после  newsm44 нооо сега чакаме другото до него  Weary Може и това да го мъчи детенцето или пък коремче, нещо си го наболява и на мен ми казаха, че не е притеснително, когато плаче на сън, знам от мамите тук, че не е хубаво да се буди.

# 13
  • Мнения: 179
Благодя ви моми4ета за отговорите,едното зъб4е ве4е се е покзало и много е вероятно да е от това,както пове4ето сте ми писали.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 522
Случвало ни се е да изплаче или да викне, но не и да пищи. Дано не ни се случва, че много ще се разстоя. Ще ми е жал да я гледам и слушам, а да не мога да й помогна. Така беше, когато бяхме с коликите.  Не искам да си спомням.


Общи условия

Активация на акаунт