Търся една вила край Варна

  • 728
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Рових ли рових, но не можах да открия какво търся. Миналата есен някой беШе постнал линк към една вила край Варна, местност Журналист, блиzо до лифта към плажа. Вилата беШе нови4ка, добре обzаведена и се даваШе под наем.

Ако някой се сеЩа zа какво иде ре4, моля да ми даде линка  Praynig

Благодаря предварително   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 7 106
Танче, ние бяхме във тази вила, казвай какво те интересува  Hug.

# 3
  • Мнения: 7 605
Танче, ние бяхме във тази вила, казвай какво те интересува  Hug.

Охо, Зори  Heart Eyes
Не е zа мен, имаме си вила край Варна  Wink  но едни семейства тук ме питаха zа вили под наем по 4ерноморието и са сетих zа таzи, беШе ми направило впе4атление 4е е нови4ка и добре обzаведена  Thinking (едното семейство е....как да кажа, свикнало на малко по висок стандарт, майката кара Ягуар  Crazy  Whistling )

Доволни ли бяхте?

# 4
  • Мнения: 7 106
Много   Hands Thumbsup!

Вилата наистина е с ново обзавеждане, има си всичко необходимо за приятно изкарване. Собствениците са младо семейство, даже мацката каза че назърта във форума от време на време  Wink.Та мисълта ми беше, че са много сладки и точни хора. Ловиш си с лаптопа безжичен интернет  Laughing, защото Свободния университет е точно зад нея. Двора е огромен и ако имат деца, ще има къде да тичат, има хамак между две дървета. Люлка също. Няма барбекю (има някакво подвижно казаха, малко) и басейн, ама на нас лично не ни е трябвало нито едното, нито другото.

Ако нещо конкретно ги интересува, питай без проблем  Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 7 605
Мерси много, zву4и супер  Party
Едното ("богатото") семейство е с 2 мом4ета, те са хървати, другото е с 3 деца, zа тях май Ще е тясно, Ще йм търся неЩо друго  Laughing
Ако те имат въпроси, Ще питам пак  Wink

# 6
  • Мнения: 7 106
Заповядай  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт