Мед и мляко

  • 2 021
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Здравейте. Пристрастена съм към козметика, която е с аромат на мед и мляко, но напоследък трудно откривам такава.
Моля ви ми кажете за някой душ-гел и лосион за тяло с такъв мирис  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 645
На Орифлейм имаше по рано такава серия за тяло,ползвала съм я,миришеше невероятно и правеше кожата супер мекичка и ухаеща.За друго в момента не се сещам,ще потърся в Гугъл Peace

# 2
  • Мнения: 3 782
Орифлейм имат такава, и май не само ти си пристрастена, тази серия се купува много. иначе ако държиш да е друга марка, предполагам във всяка дрогерия имат голям избор.

# 3
  • Мнения: 1 312
Преди време съм ползвала на Орифлейм,и ми беше харесала.Сега съм си я поръчала пак и я чакам.Ще пиша като престигне.
 Peace

# 4
  • Мнения: 9 814
Орифлейм имат такава, и май не само ти си пристрастена, тази серия се купува много. иначе ако държиш да е друга марка, предполагам във всяка дрогерия имат голям избор.

Не много марки предлагат козметика с аромат на мед и мляко.

# 5
  • Мнения: 1 243
Подкрепям за серията на Орифлейм за тяло. Аз имам и маска за лице с мед и мляко! Също хубава  Peace

# 6
  • Мнения: 524
Права е Франческа, че малко марки предлагат на пазара козметика с такъв вид аромат.  Sad

Ще пробвам някой път на Орифлейм серията, но сега искам да си взема нещо от коз. магазин.

# 7
  • Мнения: 1 885
Лосиона за тяло Мед и Мляко е един от продуктите на Орифлейм, който определено си заслужава. Има и крем за ръце...
Иначе не ги харесвам особено!

# 8
  • Мнения: 1 243
http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
Иди на Продукти и ще ти излязат душ-гел и крем за тяло с акациве мед и мляко.
Мисля, че би трябвало да ги има в магазините за козметика и аптеките. Много доволна съм от Регал като марка, а са на мн хубави цени!

# 9
  • Мнения: 3 641
И на Аvon имам крем за лице с мед и мляко, имала съм и лосион за тяло, но незнам дали още ги предлага.  Rolling EyesКонсултантите може да се включат за  по-вече инфо Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На Палмолив, душ-гела с мед и мляко е страхотен.

# 11
  • Мнения: 524
И на Аvon имам крем за лице с мед и мляко, имала съм и лосион за тяло, но незнам дали още ги предлага.  Rolling EyesКонсултантите може да се включат за  по-вече инфо Simple Smile

Имала съм го крема с мед и мляко за лице на ейвън, но лосион и душ-гел не са имали с този мирис. Имаше мед и лимон. Естествено, че го пробвах  Party

# 12
  • Мнения: 337
FA - душ гел. Супер е!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Palmolive, много хубав се оказа  Peace

# 14
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
L`Occitane имат цяла серия мед и мляко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт