колан за прохождане

  • 6 709
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Към майките,които са го ползвали-доволни ли сте и облекчи ли ви това чудо?Скоро се каня да купя и ако ви е свършил работа на коя фирма има ли значение?

# 1
  • Мнения: 9 814
Нашият колан беше на Чико, вършеше работа няколко седмици, докато започне да ходи стабилно.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 098
Преди няколко дни имаше такава тема....
Потърси с търсачката...
А коланите не са особено добро решение за децата...

# 3
  • Мнения: 93
 Аз ги ползвах, когато Митко проходи стабилно, само за да го задържа, когато падаше.  Не са били маркови.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 759
Използвах колан 2 пъти. Не беше облекчение нито за мен, нито за Дияна.

# 5
  • Мнения: 6 441
Взех назаем от приятелка,за да разбера,че изобщо няма нужда от него.Държах го за ръчичка докато проходи-не е толкова трудно  Peace За мен с колан беше по-трудно,а и за него.

# 6
  • Мнения: 676
Ние купихме, пробвахме го 1-2 пъти и стана играчка на детето - не го намирам за някакво улеснение нито за детето нито за родителите.

# 7
  • Мнения: 523
Не съм ползвала , защото ми бяха казали, че не са удобни . И май за ръчичката е по - леснои за детето , и за майката .

# 8
  • Мнения: 817
Ползвам колан и е голямо облекчение за мен.Синът ми не иска да ме държи за ръка.Имаме на Чико-една от придобивките за малкия,която наистина ми е нужна.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Ние се канихме да купуваме доста време, когато малкия прохождаше, но така и не купихме, защото ни разубедиха, мъжа ми обаче намери друго решение, малко смешно, но пък и то ни свърши работа - със шал проходихме,  Simple Smileслагаше му едно шалче и така го водеше.  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 940
Скоро пусках подобна тема. Преобладаващото мнение е, че коланите не помагат на детето да се научи да ходи стабилно, тъй като му създават фалшиво чувство за сигурност, че няма да падне. Това обаче беше мнението на майки, които не са ползвали такива колани. Няколкото, които бяха ползвали, казаха, че е улеснение и децата им нямат проблеми.
За себе си взех решение да ползвам, но по малко. Улеснение е, синът ми не увисва, интересно му е, че ръцете му са свободни и разучава с тях света.

# 11
  • Мнения: 9 973
Скоро пусках подобна тема. Преобладаващото мнение е, че коланите не помагат на детето да се научи да ходи стабилно, тъй като му създават фалшиво чувство за сигурност, че няма да падне. Това обаче беше мнението на майки, които не са ползвали такива колани. Няколкото, които бяха ползвали, казаха, че е улеснение и децата им нямат проблеми.
За себе си взех решение да ползвам, но по малко. Улеснение е, синът ми не увисва, интересно му е, че ръцете му са свободни и разучава с тях света.
още ни е рано,но съм на същото мнение и ще ползвам това облекчение

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Подкрепям, че  коланите не са особено добро решение за децата...

# 13
  • Мнения: 1 322
Колана се слага, когата детето проходи стабилно и с него го придържаш само като пада, т.е за омекотяване на удара.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Изказвала съм много пъти отрицателното си мнение за тези колани, не смятам че съм загубила нищо, нито пък децата са загубили от неизползавенот на такива помощни средства Naughty

Общи условия

Активация на акаунт