не иска да яде

  • 404
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте,от сутринта синът ми не иска да яде т.е яде по малко и ако настоявам тръгва да повръща,чак в сряда сме на консултация.Предполагам,че може да е от зъбките понеже много го мъчат,затова отново се допитвам до вас-случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо и дайте съвет какво да правя.                                                                                                                  P.P Не му се случва за първи път но тогава беше само за 1 ядене,а сега на всяко.                                     БЛАГОДАРЯ предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 008
При нас това бяха първите симптоми на вируса. Темата ми е на втора страница.
Ох, дано не е същото! Не искам да те плаша, но най-добре се обади на педиатъра.
Успех!

# 2
  • Мнения: 2 479
Децата имат такива периоди. Нека си яде колкото поиска. Не го насилвай - наистина освен да го караш да повръща нищо няма да постигнеш и едва ли ще му подобриш апетита така.
Ако няма други обезспокоителни симптоми не мисля, че е проблем да изчакаш до сряда.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Моя син не иска да се храни само като е болен.Не го казвам да те плаша, имам предвид че наистина може да са зъби.В такива случаи му давам само от любимите му храни.То твоето детенце е малко ,но въпреки всичко все ще има нещо което обича.Когато Велизар не иска да яде му давам попара - много я обича или сандвич със сирене.Той по принцип много яде сирене и кашкавал и като сме болни това ни е основното меню.Твоето момченце е малко за сандвичи,  но сигурно има предпочитания към някои храни за неговата възраст, пробвай с тях.Успех с храненето, напълно те разбирам какво ти е!

# 4
  • Мнения: 144
Благодаря за бързите отговори.Да давам му мляко с бисквити и плодово пюре и пие много вода

# 5
  • Мнения: 1 103
По добре си запиши час при педиатъра по рано  Peace

# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При нас зъбчето се показа и след 2 дни спря да яде.Хапва по малсо бананова каша и зеленчуково пюро, но само домашно приготвено.Любимата й тиква на Хип сега категорично я отказва.Обичаше плодови с круша, ябълка  вече- не.Вече втора седмица е така. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт