Мога ли да кърмя при стомашно -чревно разстройство?

  • 5 275
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте,
днес станах със стомашни болки,при което последва гадене,разстройство и повръщане.На лекар не съм ходила.Мога ли да кърмя при това  положение,не че вече не кърмих.Но се притеснавям малкия да не се разболее и той.Какво мога да пия за повръщането и разстройството?Благодаря Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 44 041
Можеш да кърмиш, а той ако ще се разболява ще стане ако ще и на АМ да беше все пак сте в постоянен контакт...
За лекарства се обади на лекар...мисля, че смекта и ентерол спокойно можеш да пиеш...щом и бебетата могат да ги пият...
Сложи се на диетка...може да си купиш и лечебна хумана...и за възрастни става, вкусна и ефикасна е Wink
Чай от джоджен можеш и компот от дренки ако имаш....

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Можеш, аз съм го правила; единственото, което промених е почти постоянно пиене на вода или чай с малко лимонов сок вътре.

# 3
Аз имах подобен проблем преди около месец. Кърмих си, слава Богу на бебка нищо й нямаше. Пих смекта, компот от дренки и повече течности.
Бързо оздравяване!

# 4
  • Мнения: 2 837
Не само че можеш, ами е хубаво да кърмиш! Освен Смекта и Ентерол, можеш да пиеш и Хидрасек. И оризче и картофки:)

# 5
  • Мнения: 700
Можеш да кърмиш. Аз съм кърмила при подобни проблеми, а дори когато съм била с температура. Пробвай диета и чай от джоджен, компот от дренки много помага също и всичко което другите мами са писали. Оздрвявай бързо! Grinning

# 6
  • Мнения: 527
Мерси момичета  bouquetДнес съм по-добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт