За шишетата CAMERA

  • 11 254
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте момичета, подариха ни 2 шишета CAMERA. Какво ви е мнението, дали са  здрави и безопасни най-вече ? Пише, че са произведени от поликарбонатна смола, какво е това?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз не съм ползвала, мои познати са се оплаквали от тази марка.Трябва някой с опит да ти каже  Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
аз само такива ползвам поради финансови причини
не мога да се оплача с оглед на цената(не текът)
подариха ми на Би фрий+,,,което отиде в кофата само с първото ползване -през нощта на тъмно не съм видяла,че тече от всякъде,а детето от главата до памперса мокро-260 мл. мляко се изсипаха отгоре му #Cussing out..........няма да коментирам

# 3
  • Мнения: 1 763
В родилния дом даваха да храним бебетата с такива. Нямаше никакъв проблем, а предполагам, че там не ги сменят много често. Виж залъгалките Camera моят син не ги одобри.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имам едно такова (изпратих мъжа ми да купи биберона, той ми купил направо шише Crazy) и откровенно да си кажа вообще не ми харесва, сравнявам с тези на BIBI и Chicio.

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Аз ползвам за водата такова шише-не съм имала проблеми.

# 6
  • Мнения: 9 814
Аз лично не съм ги използвала, но сестрата на съпруга ми отгледа две деца с тях и беше много доволна и от качеството и от цената. Иначе доколкото знам са китайско производство.

# 7
  • Мнения: 2 131
Аз досега съм ползвала само на Камера. Доволна съм, няма проблеми. Синът ми е на 11 месеца, сменяла съм ги един път. А биберон-залъгалка, освен на Камера, тези най-обикновените, друг не признава.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз ползвах за Тери такива.За сравнение имах и на Авент шишета.Ами така си останаха неползвани/по-скоро малко използвани/.

# 9
  • Мнения: 3 216
Аз имах едно такова шише и си го ползвах много време.Бях го взела за резервно за болницата,но после му давах чай от него. за мялко не сьм го ползвала,защото кьрмех. Ползвала сьм и Авент-определено са по-хубави. Камера по-трудно се почиства.

# 10
  • Мнения: 1 666
Ползвала съм ги със сина ми - нямала съм проблеми. А за факта,че са произведени в Китай.... ми те повечето, независимо от марката, пак там са произведени.

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 18:06 от els

# 11
  • Мнения: 537
Аз ползвах само такива, наскоро ми подариха Авент, не съм много доволна. А и си е вярно, че повечето неща са китайско производство така че това не е критерий за мен, нали не е била олята малката  Peace Мисля, че от финансова гледна точка са си много добро решение.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 585
Синът ми само с такива шишета си пие млякото. Не са мръднали, макар че са от доста време. Peace

# 13
  • Мнения: 1 197
Аз имам едно такова,но дъщеря ми е свикнала на чико и от камерата не иска да пие.Може би защото гумата им е нееластична.Точно и поради тази причина не ги харесвам

# 14
  • Мнения: 476
Не ползвам такива, но преди време работих в детски магазин и от всички марки, които предлагахме, на тази се гледаше като най-долнопробната. Но щом са на пазара, значи хората ги ползват!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт