За вградената скара или барбекю

  • 1 978
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
Мили мами искам да Ви помоля ако някоя от вас има такова животно в къщи - да сподели мнение - как е , доволна ли е?  newsm78Сега с мъжо ги гледахме и си чудим дали ще е удобно! Предварително Ви благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 2 161
Аз имам вградена скара.Нищо особено не мога да кажа.Скара като скара.

# 2
  • Мнения: 451
Chanel Може ли да покажеш снимки - каква точно ти е скарата?  Praynig Лесно ли се почиства?

# 3
  • Мнения: 2 161
Скарата ми е на Candy.Лесно се почиства,аз не я използвам и кой знае колко.Предлагаха ми и вграден фритюрник,но не ми допадна идеята.

# 4
  • Мнения: 1 492
Трябва да имаш мощен абсорбатор, че е пушилка страшна. Камъните се мият редовно...киснене, разправия....не съм фен.

# 5
  • Мнения: 14 471
Трябва да имаш мощен абсорбатор, че е пушилка страшна.


така е  Peace майка ми има от тези с въглищата, или камъни ли е не знам, от близо 10-тина години, ползвала я е 3-4 пъти, кухнята става цялата в дим въпреки абсорбатора и отворения прозорец.
по-добре е барбекю за тераса

# 6
  • Мнения: 409
Нашата скара е стъклокерамична и изобщо не я ползвам. Пръска и пуши навсякъде, не можеш да я оставиш непочистена и отделно почиствам ... и двойката котлони наново, които позиционирахме до скарата, незнам с кой акъл. ooooh! Според мен, не си заслужава Peace

# 7
  • Мнения: 2 161
Моята е като на Боши Моши.И без това всеки път човек си чисти скарата,с нищо не е по различна вградената.Преди това използвах скара,подобна на преса.Преди това имах пък с алпийски камък.Ами все пуши.

# 8
  • Мнения: 451
Ееее, много се бяхме надъхали с мъжо за такава скара  Shocked ама Вие направо ме разочаровахте с тази пушилка #Crazy И ние мислихме да са точно до котлоните, ама щом така пръска и трябва да се чистят и котлоните след всяко използване на скарата  newsm78 #2gunfire

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не е по темата за вградени скари, но бих препоръчала ТАЗИ Като се сложи капака и малко вода в тавичката, не пуши много. Мие се в миялна. Много съм доволна и я ползваме често. В Метро често ги пускат на промоция за около 85лв

# 10
  • Мнения: 2 211
Не е по темата за вградени скари, но бих препоръчала ТАЗИ Като се сложи капака и малко вода в тавичката, не пуши много. Мие се в миялна. Много съм доволна и я ползваме често. В Метро често ги пускат на промоция за около 85лв

Абсолютно съгласна! Слагам я в/у керамичният плот под абсорбатора. Лесно се поддържа и като приключа с нея я прибирам в шкафа и не заема място от кухненският плот. Определено това е по - практичният вариант.

# 11
  • France
  • Мнения: 726
Ако имате възможност, вземете барбекю и го инсталирайте на балкона. По- практична вещ от тази няма- вкусно, здравословно и не се мие, а с телена четка се почиства от мъжо Laughing. Имам скара, но не я ползвам повече от 4 г.

# 12
  • Мнения: 2 161
Барбекюто не е за апартамент.Ние го използваме само на вилата.

# 13
  • Мнения: 2 211
Барбекюто не е за апартамент.Ние го използваме само на вилата.

Да, съседите не са длъжни да понасят миризмата и пушекът.

# 14
  • France
  • Мнения: 726
Не съм съгласна. Как понасям пържената риба, и не дай Боже, скумрия... А и по-малко пушек се вдига. Повече е докато се разпали, но тогава мирише на дърво, което повдига апетита Laughing

Общи условия

Активация на акаунт