Pochistvane na doma

  • 881
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Zdravejte!
Nadqvam se nqkoj ot vas da mi pomogne sys syvet
Imam kuhnq ot PD4.olzvam q veche blizo 4 meseca. chekmedjeta mi mirishatr ujasno.V naj-dolnoto imam podpravki, koito sa zatvoreni,no ot tqh se nosiu mirizma, koiatop se raznasq i nagore kym ostanalite chekmedjeta, sliva se s aromata na pd4 i vilicite mirishat. Kak da otstranq tazi mirizma.
Tova e ediniqt mi vypros.
Imam oshte edin :Imam laminat cvqt venge. Ujasno se nadraska, oshte v naschaloto i s kakvoti i da go pochisdtvam e vremenno(chas).Imali preparat s kojto da go poliram i ejednevno podyrjam
Ii tretiqt mi vypros e znaete li da li se prodavat samo kapachki za burkacheta za podpravki(stykleni s cvetni kpachki)?
Blagodarq predvaritelno na vseki, kojto mi pomogne sys syvet
Tania

Здравейте!
Надявам се някой от вас да ми помогне със съвет.
Имам кухня от ПДЧ.олзвам я вече близо 4 месеца. чекмеджетата ми миришатр ужасно. В най-долното имам подправки,които са затворени но от тях се носи миризма, коятоп се разнася и нагоре към останалите чекмеджета, слива се с аромата на пдч и вилиците миришат.Как да отстраня тази миризма.
Това е единият ми въпрос.
Имам още един: Имам ламинат цвят венге. Ужасно се надраска, още в началото и с каквоти и да го почисдтвам е временно ( час). Имали препарат с който да го полирам и ежедневно подържам
Ии третиат ми въпрос е знаете ли да ли се продават само капачки за бурканчета за подправки ( стъклени с светни капачки)?
Благодаря предварително на всеки, който ми помогне със съвет
Таня


*Моля пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 03:01 от Tandoori

# 1
  • Мнения: 1 632
Можеш да забършеш кухнята отвсякъде с препарат за прозорци Медикс.Поне аз лично така правя и миризмата се отстранява.
Има препарати за ламинат които полират добре и скриват частиччно драскотините,аз лично съм ползвала Емсал и Оно!
За капачките нямам отговор.

# 2
  • Мнения: 8 999
Чувала съм, че разтвор 1:1 от ябълков оцет и вода, оставен в отворен съд в хладилника, неутрализира неприятните миризми /или беше напоен с такав пропорция памук?/. Може да пробваш и за чекмеджетата. Може и просто да преместиш подправките другаде или да ги сложиш в други съдчета. Моите ги държа в обикновени бурканчета с винтова капачка /най-често от лютеница Олинеза/ и шкафът ми изобщо не мирише.
За ламината - пробвай с Пронто за дърво /спрей/, но трябва много да внимаваш после, защото подът се полира и става страшно хлъзгаво. Но ефектът пак е временен.
По третия ти въпрос нямам мнение.

# 3
  • Мнения: 8
Благодаря на всички, които ми отговориха!

Общи условия

Активация на акаунт